Nejlepší superhrdinové hry pro iPad a iPad Mini

Top 10 superhrdinských her pro iPad a iPad Mini

Svět superhrdinů se v poslední době stal módním. Marvel a DC, hlavní generátoři obsahu v tomto prostoru, zažívají boom kvůli nedávnému znovuzrození zapomenutých hrdinů. Existuje mnoho televizních pořadů nebo filmů, které se odehrávají v divadlech, televizi nebo BluRay / DVD, ale fenomén tím nekončí. Nová zařízení nahradila konzoly jako zábavní centra pro mnohé. Proto vznikly velké společnosti Hry těchto slavných superhrdinů pro iPad, iPhone a další zařízení.

Chceme na to vše nahlédnout z iPadizate krávaStaří i mladí, kteří se chtějí bavit se superhrdiny jako Thor, Iron Man, Superman nebo Batman. Nenechte se mýlit, všichni jsou testováni a nenechte pochybovat, že by měli být v těchto Top 10. Tady je naše Top 10 superhrdinů pro iPad:

Hry superhrdinů pro iPad, iPad Air a iPad Mini

superhrdinové-ipad

Avengers Initiative

Mstitelé se svými nejnovějšími filmy způsobili revoluci v divadlech, ale hra nezůstává pozadu. Ať to stojí za cokoli, za méně než sodu můžeme ovládnout Hulka a Captain America v jejich boji proti jejich největším nepřátelům. S ovládacími prvky velmi podobnými Unreal hrám Infinity Blade běhá každým rokem. Nepochybně jedna z nejlepších her pro iPad.

Iron Man 3: The Official Game

Během oficiální hry filmu budeme ztělesňovat postavu, kterou do kina přivedl Iron Man Robert Downey Jr. Tuto skvělou hru si můžeme užít zdarma, s otevřenou mapou a velmi dobrou grafikou. Je to hra, kterou dokážeme dokončit perfektně, aniž bychom investovali jediné euro, ale jako vždy, existují celkem zajímavé balíčky, i když dost drahé.

Thor: Syn Asgarda

I když je téměř čas na obnovení, oficiální hra prvního filmu Thor je velmi dobrá. Je to hra, kterou musíte hrát, s nádhernou grafikou a příběhem v zábavném formátu. Nevstupuje do světa módy, protože je o něco starší než ostatní. fremium.

Captain America: Freedom Watch

Přichází první mstitel, Captain America. Tato hra se liší od ostatních. Hraje se ve 2D a překonává jakoukoli překážku, kterou kluci HYDRA postaví na konec vaší hry.

Úžasný Spider Man

Ano, je to nejdražší hra na seznamu, ale podle mého názoru je to jedna z nejlepších. V této hře můžeme házet pavučiny po celém městě a houpat se mezi budovami, auty a semafory. Bezpochyby je opravdovým potěšením vidět celé město při plnění úkolů, které vám byly svěřeny. Navíc absolvováním misí můžeme rozvíjet naši postavu, jak chceme.

Batman Arkham Origins

Batman je jedním z hrdinů nejvíce přivedených na mobilní zařízení, ale toto je poslední díl Temného rytíře. Tato hra je zdarma, což je nepochopitelné, pokud analyzujeme grafiku, ale opět máme možnost hru „dokončit“ zaplacením některých doplňků. Není pochyb o tom, že toto stahování je nutností, pokud máte rádi superhrdiny. Můžete si také prohlédnout další verze; Arkham City Lockdown nebo The Dark Knight: The Legend Rises.

Nespravedliví bohové mezi námi

Toto je svatý grál milovníků komiksů DC. Bojovou hru tři ke třem můžete ovládat Superman, Batman, Harley Quinn, Green Arrow, Flash a další. Grafika je zase rozdíl, působivá.

Muž z oceli HD

Opět je tu hra, ve které budeme znovu prožívat dobrodružství Supermana z jeho posledního filmu. Při pohledu na úroveň ostatních her se zdá cena trochu vysoká. Grafika je stejně dobrá jako hratelnost, ale myslím, že můžete investovat do jiné hry, pokud nemáte ostatní. S oblečením Superman budete muset čelit generálovi Zodovi a jeho mužům, aby přežili Metropolis.

Lego Batman: DC Super Heroes

Jak se kluci z lega nemohou vklouznout do takového žebříčku? Na rozdíl od dříve se již neomezují jen na zábavu se svými výtvory, a toto je velmi kompletní herní příklad. Za méně než 5 eur můžeme hrát s 80 postavami z Justice League, včetně Batmana, Supermana, Wonderwoman, Green Lantern a dalších. 10/10.

x Muži

Až dosud byly všechny hry ve 3D se skvělou grafikou, ale kde jsou tyto hráči Kdo se bavil hraním pixelových her v arkádách? Konami je chtěla vzít do ulic s touto hrou Xmen ve stylu 80. let. Můžeme ovládat Wolverine, Mystique, Magneto a další, zatímco se budeme zabývat obrazovkami v nejčistším 8bitovém stylu.

Jak vidíte pro každý vkus, modernější, starší, více či méně nákladné atd. hry. Můžeme vás ujistit, že je budete milovat, alespoň se mi to stalo. Pokud se chystáte tento pátek do fronty na iPad Air nebo máte nudný most, vyzkoušejte některou z těchto her. Samozřejmě je používejte s mírou, jinak budete úplně závislí.

Zůstal někdo v Inkwellu? Které byste změnili, přidali nebo odstranili? Zanechte nám svůj komentář a my ho rádi otestujeme, těšíme se na připojení k jiné videohře!