Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (9. prosince 2013)

Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (9. prosince 2013)

Nejlepší hry a aplikace pro iPad a iPad Mini z App Store tohoto týdne

App Store je neustále neustále aktualizován a pro tablety Apple existuje mnoho aplikací a her. Protože je nemožné vyzkoušet je všechny, snažíme se vám pomoci s malým seznamem nejlepších aplikací a her, které jsme vyzkoušeli na iPadizate a stáhli jsme si nejvíce po celý týden.

Hry

Tento týden jsme s radostí viděli, jak vývojáři aktualizují své hry s velkými změnami, abychom si je mohli ještě více užít. To je případ rostlin atd. Zombies 2 a Sonic the Hedgehog 2 jsou dvě skvělé hry, na které nezapomeňte. Angry Birds GO! nyní k dispozici a zdarma, skvělý. The Room Two vás zve, abyste si rozbili hlavu v záhadných hádankách a hlavolamech, a díky The Drowning můžete nekonečně zabíjet zombie. Ty hraješ

Aplikace

Stáhli jsme tento týden Nové číslo časopisu Quality Sport Magazine a našli jsme to skvěle. Našli jsme také skvělou aplikaci pro sledování televize na našem iPadu a bez dalšího hardwaru! Stáhli jsme Instapaper z App Store, abyste si mohli přečíst naše oblíbené články, když nemáme síť, a Comic Zeal vám umožní číst a upravovat všechny vaše komiksy. Nezapomeňte si stáhnout 12denní dárky, které budou připraveny, až dorazí první.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme si stáhli během týdne 9. prosince

Angry Birds GO!

Nový titul nejžhavějších ptáků App Store dorazil tento týden a silně se pohybuje. Nyní můžete procházet prasata nebo ptáky zábavnými okruhy a pokusit se získat tři hvězdy, které chcete. Můžete si také koupit spoustu předmětů, abyste vylepšili své závodní auto a získali vyšší skóre než vaši přátelé.

Pokoj dva

Tajemná hra plná hlavolamů a fantastických hlavolamů, která přišla k dokončení první hry stejného jména. Dotykové ovládání poskytuje skvělý uživatelský zážitek a soundtrack dokonale doprovází hru. Svou zařízení můžete také synchronizovat díky své vynikající kompatibilitě s iCloud a GameCenter.

Sonic the Hedgehog 2

Tato legendární hra vám umožní letět zpět v čase a znovu si zahrát jednu z nejlepších her Sega. První titul „Tails“ doprovázel Sonicu, aby porazil zlého doktora Eggmana. Také tento týden obdržel skvělou aktualizaci, která přidává velmi důležité novinky, pokud jde o úrovně a hratelnost.

Rostliny vs. Zombies 2

Rostliny vs. Zombies je jednou z nejlepších her, které jsme letos testovali, a aktualizace, kterou považujeme za nezbytnou, přišla tento týden. Nyní jsou zde nové úrovně a nový, velmi špatný nepřítel pro ty, kteří hru dokončili. Budete mít také nové zbraně, jako je tlačítko „turbo“ pro urychlení úrody.

Udušení

Tato arkáda první osoby vám umožní uvolnit adrenalin tím, že zabije zombie nalevo a napravo. Grafika je velmi dobrá a neustálý zvuk vaší zbraně vás bude oklamat od začátku do konce. Krátký návod vás provede od začátku, abyste se v tomto náročném úkolu neztratili. Unikněte z zombie kletby!

Kvalitní sportovní časopis

Tento týden společnost Quality Sport vydala nové číslo v kiosku App Store a můžeme říci, že sportovní informace jsou načteny, ale nemají žádnou kvalitu. Možnosti, které iPad nabízí, a dobrá práce lidí v tomto časopise činí tuto digitální publikaci nepostradatelnou. Už jste si stáhli nové číslo?

12denní dárek

Oficiální aplikace, kde můžete najít a stáhnout denní dárky od společnosti Apple, je nyní k dispozici v App Store. První dárek dorazí 26. prosince a každý den až do 6. ledna obdržíte nový. Aplikace vás bude každý den informovat, aby vám nic neuniklo.

Instapaper

Instapaper byl aplikací týdne od společnosti Apple a má velmi dobré argumenty, aby byl skvělou aplikací. Požadované články si můžete uložit z webu a přečíst si je později, když jste offline. Uložte až 500 článků a změňte velikost, typ písma atd. Změnit zahrnutá písma. Články můžete také sdílet se svými přáteli na nejznámějších sociálních sítích.

Aplikace DTT Španělsko

Jistě, v určitém okamžiku jste hledali takovou aplikaci, ale nyní máte aplikaci, která funguje jako kouzlo. Jak název napovídá, tato aplikace promění váš iPad na televizi s DTT. Můžete sledovat všechny kanály, ať jste kdekoli, bez potřeby externího zařízení.

Legrační nadšení

Comic Zeal je skvělý čtenář, se kterým si můžete přečíst všechny druhy komiksů. Uspořádejte si svou knihovnu tisíci různými způsoby a komiksy seřaďte podle svého přání, podle data vytvoření, názvu nebo dokonce podle čtení. Vizuální rozhraní je opravdu dobré a funguje velmi hladce, i když jsou komiksy těžké. Můžete jej také štípnout prsty a plynule tak přiblížit.