Nejlepší aplikace a hry týdne pro iPad (11. března 2013)

Nejlepší aplikace a hry týdne pro iPad (11. března 2013)

App Store je neustále aktualizován a existuje mnoho aplikací a her pro iPad. Protože je nemožné vyzkoušet je všechny, snažíme se vám pomoci s malým seznamem nejlepších aplikací a her, které jsme vyzkoušeli na iPadizate a stáhli jsme si nejvíce po celý týden.

Tento týden jsme vyzkoušeli několik velmi zajímavých a zejména legendárních her, protože vás podle všeho vracejí zpět v čase. Nová hra Metal Slug, dokonale přizpůsobená vašemu iPadu a Magic 2013, vás přiměje věřit, že stále hrajete s vašimi RPG kartami. Jako prominentní aplikace, Learn in Time: Soccer a F1 2013 Timing Application, aplikace plná informací o světě fotbalu; Velký cirkus začal tento víkend a vy nechcete nic nechat ujít. Chcete vyzkoušet dobrou aplikaci pro přehrávání vaší oblíbené hudby? deej je vaše aplikace a také vyvinut ve Španělsku. Aplikace Mafalda vás bude rozptylovat vzpomínkou na tu fantastickou postavu, která byla vždy ve vzpouře.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme si stáhli v týdnu 11. března

Metal Slug X, hra určená výhradně pro dotyková zařízení, je konečně tady. Jedna z nejlepších arkádových her v historii je zpět, takže se můžeme znovu vytvořit, aniž bychom museli příliš přemýšlet. Grafika podobná arkádové verzi a veškerá hratelnost, která ji charakterizuje. Můžete jezdit na velbloudu nabitém novými zbraněmi, novými postavami a samozřejmě samopaly, je to úžasné?

Learn in Time: Football je skvělá aplikace určená pro většinu fotbalových fanoušků, kde se můžete dozvědět celou historii svého oblíbeného sportu. S touto aplikací budete moci potkat hráče, jejich statistiky, nádherné stadiony s velkým byznysem a mnoho dalšího. Všechny informace jsou zálohovány na časové ose, takže se mezi daty neztratíte.

Chcete DJ na svém iPadu? deej – Discover you DJ skills je aplikace vyvinutá ve Španělsku, kde si můžete vytvářet vlastní mixy. Rozhraní bylo dokonale navrženo, takže vám nedojdou tlačítka, dokonce si můžete vytvořit vlastní škrábance díky dvěma diskům, které se otáčejí v rytmu písně. Sdílejte všechny své výtvory na Facebooku a Twitteru přímo ze samotné aplikace.

Magic 2013 je hra pro iPad, která nás zavede ke klasickým karetním hrám na hrdiny. Ať už jste začátečník nebo jeden z pokročilejších hráčů, nebojte se, budete se moci kdykoli naučit všechny potřebné informace pro každou kartu. V rámci aplikace budete mít příležitost odemknout nové balíčky a nové karty v celkové hodnotě více než 1000. Nenechte si ujít!

Aplikace F1 2013 Timing je čtvrtým dílem nyní slavné aplikace, kde můžete sledovat mistrovství světa Formule 1. Budete moci sledovat auta na virtuální trati v reálném čase a nikdy vám neunikne, co dělá jakýkoli tým. Čas všech pilotů získáte z první ruky a v reálném čase. Pokud jste velkým fanouškem F1, neváhejte, je to skvělá aplikace.

Mafalda je jediná oficiální aplikace, kde si můžete přečíst pruhy postav vytvořené Quinem. Každá kniha, kterou si můžete stáhnout zaplacením ze samotné aplikace, obsahuje 30 komiksů s různými tématy. Mafalda také obsahuje některé obrázky, které můžete v knihách obarvit. Můžete si také přečíst další informace o Quinově životě a zvědavosti jeho postav.

Sdílejte tyto skvělé aplikace a Hrajte hry pro iPad se svými přáteli na nejpopulárnějších sociálních sítích pomocí tlačítek, která najdete na začátku článku. Děkuji mnohokrát!