Gameloft nabízí 6 svých prémiových her pro iPad za 0,89 EUR

Gameloft nabízí 6 svých prémiových her pro iPad za 0,89 EUR

Nabídky Gameloft v hrách pro iPad

V App Storu najdete hry zcela zdarma, ale ve většině případů tyto hry vedou k nadměrnému obsahu, který je nutné zakoupit v samotné hře; v aplikaci. Jedná se o stále častější problém vývojářů aplikací jako obchodního modelu a pravdou je, že začíná být trochu otravný.

Ostatní vývojáři velkých titulů sázejí na spuštění svých kompletních aplikací pouze na platby. Je nutné provést počáteční platbu, ale alespoň získáme celý titul a nebudeme muset znovu platit, abychom ve hře pokračovali normálně. Je to dobrá volba? Je to špatná volba? I když si každý může vybrat, zdá se nám nejlepší volbou.

Gameloft je jedním z hlavních vývojářů sázejících na tento formát. Vytvářejte opravdu skvělé hry a prodávejte je za určitou cenu v App Store. JE “problém“Je většina titulů společnosti v Apple obchodu o něco vyšší, než jsme za ně zvyklí platit?” V průměru je 5 € (a některé mají vyšší cenu, zejména při spuštění), ale na druhou stranu musíme vzít v úvahu, že se jedná o velmi dobře vyvinuté hry se skvělou grafikou a hodinami zábavy.

Další výhodou placených her je, že vývojáři dělají propagační akce čas od času a nabízet své hry za nižší cenu (nebo zcela zdarma) ke zvýšení počtu hráčů a mezitím získání skvělé propagace v soukromých médiích. Tentokrát Gameloft, Snížil jsem cenu 6 skvělých knih, které jsou aktuálně v prodeji A to vše za 0,89 EUR, což je nabídka, kterou bychom si neměli nechat ujít, pokud si bezpochyby rádi hrajeme s iPhone nebo iPad.

Mezi nabídkami najdeme neuvěřitelné tituly jako Wild Blood (hra založená na technologii Unreal Engine 3), Iron Man 2, The Dark Knight (na základě trilogie Batman vytvořené Christopherem Nolanem). Pokud jste hráč, který rád dokončí hru za sebou, neměli byste si nechat ujít příležitost získat tyto skvělé hry za neuvěřitelné slevy.

Nabídky Gameloft v hrách pro iPad

9 mm

Assassin’s Creed

Iron Man 2

Temný rytíř povstal

Divoká krev

Spider-Man: Total Mayhem HD

Sdílejte tento článek se svými přáteli na Facebooku, Google+ a Twitteru pomocí tlačítek, která najdete na začátku. Děkuji!

Přes | iDownloadblog