NOVA 3 – iPadizate Day App pro iPhone, iPad a iPad Mini

NOVA 3 je dnešní aplikace!

Je to už dlouho, co jsme byli jmenováni aplikací dne multiplayerová střílečka, již několik týdnů, dnes se spuštěním Modern Combat 5, NOVA 3. Autentická FPS hra z budoucnosti, kde zažijete epickou válku. Stojí 5,99 € a je kompatibilní s iPadem a iPhone.

Lidstvo v přední orbitální alianci téměř na oběžné dráze (NOVA 3) se po letech exilu vrátí na Zemi. Hrajte v režimu kampaně a Zažijte úžasný příběh s dobře vyvinutou zápletkou nebo hrát multiplayer s tisíci dalších hráčů.

Futuristická, dystopická a modernistická hra

NOVA 3 má velmi moderní rozhraní, které skvěle reaguje na interakci uživatele. Když stisknete kterékoli z tlačítek nabídky, budou zářit esteticky velmi vizuálním osvětlením. V hlavní nabídce Můžete si vybrat mezi kampaní nebo režimem pro více hráčů. V části nastavení budete mít možnost konfigurovat hlasitost a ovládací prvky (což vám umožní používat gyroskop na iPadu nebo iPhone).

nova-3-ipad-1

Řízení

Manévrovatelnost v NOVA 3 je docela plynulá. Stejně jako u her MC5 a dalších iPadů tohoto žánru si můžeme celé prostředí vizualizovat posouváním prstu po obrazovce nebo pomocí vlastního gyroskopu zařízení se systémem iOS. Vpravo dole najdeme tlačítka pro střelbu, skok, teleskopický zaměřovač a vlnový puls. Tato tlačítka lze přesouvat v nastavení, ale lze je umístit pomocí režimu pro leváky.

nova-3-ipad-2

Režim kampaně

Režim kampaně nám vypráví fascinující příběh. s obrázky, textem a také anglickými komentáři. Tato hra má také velmi vzrušující animace nejen v úvodních scénách epizody, ale také roztroušených po celé hře. Jsou úžasné a zcela vás ponoří do hry!

nova-3-ipad-4

Hra vyvinutá Gameloftem má také další tlačítka, jako je tlačítko pro spuštění granátu, pad pro ovládání vašich pohybů, tlačítko pro přepínání zbraní a nabíjení nábojů, a dokonce i tlačítko s různými možnostmi pro odesílání rychlých frází nebo strategických příkazů. váš tým je v režimu pro více hráčů.

nova-3-ipad-3

Režim pro více hráčů

Je zřejmé, že jednou ze silných stránek tohoto typu hry je režim pro více hráčů. V NOVA 3 se můžete rozhodnout hrát přes místní WiFi nebo online režim, potkáte tisíce a tisíce hráčů z celého světa. Než začneme hovořit o různých typech her, je třeba poznamenat, že NOVA 3 vám umožní vytvořit si vlastní profil se svým osobním avatarem, podpisem smrti a statistikami. Každá hra zabití, pomoc a vydělaná hra vám poskytne zkušenosti a o úroveň výš.

nova-3-ipad-5

Jak budete ve hře vydělávat mince, můžete také získat více zbraní a vylepšení své postavy. Pokud přejdete do sekce online pro více hráčů, budete mít příležitost vytvořit hru nebo se k ní připojit. Dobrá věc na NOVA 3 je, že ji najdete mnoho různých herních režimů: Zmrazit pro všechny, týmový deathmatch, zachytit vlajku, zmrazit, dobýt a očkovat území. Všechno velmi vtipné!

V režimu pro více hráčů můžete se svými spoluhráči mluvit takto: hlasový chat!

NOVA 3 ve videu

Chcete vědět více o této hře?

Stáhnout hru

Stáhněte si tuto úžasnou hru za 5,89 € zde:

Máte rádi hry pro více hráčů na Gameloftu? Sdílejte své uživatelské ID v komentářích na iPadizate!