Nová hra Blossom Blast od tvůrců Candy Crush

Nová hra Blossom Blast od tvůrců Candy Crush

V listopadu loňského roku Activision získala společnost King, společnost odpovědnou za vývoj her jako Candy Crush Saga nebo Farm Heroes Saga, za více než 5 miliard dolarů. Ale, Kingovi muži stále pracují a před několika týdny zveřejnili Blossom Blast v App Store..

Nový titul King of boys testujeme několik dní na iPadizate a Řekneme vám o Blossom Blast, jaký je cíl a několik dalších věcí.. Je to stále v řadě Candy Crush, takže pokud máte rádi sbírání cukrovinek, zveme vás, abyste četli, protože Blossom Blast by se vám mohl také líbit.

Blossom Blast pro iPhone a iPad.

Sbírejte stejný druh pupenů, abyste mohli růst na zahradě!

Blossom Blast Saga je velmi jednoduchá hra, která vás spojí od prvního okamžiku. Budete muset jít přes úrovně spojením nejméně tří pupenů stejné květiny, aby rozkvetly a je spuštěna exploze, která ovlivňuje ostatní v prostředí.

Blossom Blast pro iPhone a iPad.

Tímto způsobem získáte otevírejte velké výhonky, sbírejte body, odstraňujte plevel nebo květináče. Samozřejmě v Blossom Blast je v každé úrovni omezený počet tahů a někdy je úkol složitý.

Blossom Blast Saga můžete hrát samostatně, ale pokud chcete Můžete vyzvat své přátele, aby zjistili, který z nich získal vyšší skóre na stejné úrovni. Chcete-li to provést, můžete hrát na stejném zařízení opakováním úrovně nebo propojením hry se svým profilem na Facebooku.

Syndikáty musí mít alespoň tři pupeny stejné barvy, ale čím více se vám podaří nashromáždit v jednom pohybu, tím větší účinek způsobíte a výbuch květů. V současné době existuje 120 úrovní, ve kterých najdete 4 různé herní režimy, které lze v budoucích aktualizacích rozšířit.: odstraňování plevele, otevírání velkých pupenů a sběr květin.

Mohlo by vás zajímat | Sedm zábavných her Candy Crush pro iPhone a iPad.

Stáhněte si Blossom Blast na svůj iPhone nebo iPad

Blossom Blast Saga je zcela bezplatná hra, i když má některé integrované nákupy. Zde je několik položek v aplikaci, kde můžete získat další pohyby nebo životy a pomoci vám, když uvíznete na určité úrovni. Navíc je kompatibilní s iPhone a iPad, takže můžete hrát na kterémkoli zařízení iOS.

Už jste vyzkoušeli Blossom Blast? Máte rádi tyto typy her? Zanechte svůj názor v komentářích!