Nový iPhone SE 2 bude vydán počátkem roku 2020

Znovu existují pověsti o telefonním hovoru vycházejícím z telefonu. Manzanaa bude jeho nástupcem iPhone SE… Tzv iPhone SE 2. A ačkoli tyto komentáře začaly v polovině roku, během příprav se brzy rozplynuly. iPhone 11.

IPhone SE 2 budoucí verze

Pověsti o tomto dalším terminálu Manzana Apple analytik Ming-Chi Kuo jasně iPhone SE 2 přichází v roce 2020. Zejména v prvním čtvrtletí roku 2020. Ale analytik šel trochu dále … Pojďme si udělat podrobnosti.

IPhone SE 2 by měl tento design

Jak jsme již zmínili, analytik jde trochu dále a říká nám něco o designu, o tom předpokladu iPhone SE 2 bude založen na iPhone 8 Od tohoto bodu. Všechno ale naznačuje, že to odkazuje na velikost zařízení, které nebude tak kompaktní jako původní model SE. Nevíme, jestli to znamená tradičně silnější okraje obrazovky, alespoň horní a dolní. Manzananebo budou tyto aspekty modernizovány? Samozřejmě doufáme, že uvidíme lépe aktualizovaný mobilní telefon v interní konfiguraci, to navrhují komentáře.

Možná cena iPhone SE 2

Je pravda, že stále nemáme nejzákladnější informace o ceně, ale iPhone 8 Dnes to považujeme za přibližně 400 EUR, pravděpodobně bude mít nový mobilní telefon vyšší cenu. Samozřejmě to bude vždy níže iPhone 11Dosahuje 800 eur … Takže čísla jdou tam.

Velikost a design iPhonu SE 2 je podobný jako u iPhonu 8Velikost a design iPhone SE 2 je podobný iPhone 8

Závěrečná poznámka

Počkáme si na další podrobnosti a uvidíme, jestli se tyto fámy potvrdí nebo znovu. iPhone SE 2 zůstává spekulací.

Oficiální stránka Manzana ve Španělsku