Toto je Carl, nová postava Brawl Stars, kterou nyní můžete získat

Pokud bychom si právě teď měli vybrat hru založenou na popularitě v systému Android, nepochybně by to byla Brawl Stars. Lidé v Supercell mají moc učinit všechny své hry virálními. Hry této společnosti mají pouze jednoho konkurenta, a to jsou přesně ty nové, které byly vydány, protože Brawl Stars, stejně jako Clash of Clans, způsobil obrovský pokles uživatelů Clash Royale. Jako taková populární hra je normální, že pravidelně přidávají nový obsah a dnes je to konečně nový výtržník, nová postava nebo jak mu chcete říkat: Carl.

Pokud budete hrát tuto hru, budete vědět, že minulý měsíc došlo k novému výtržníkovi, Gene. Supercell to vypadá udržuje konstantní rychlost aktualizace v této hře Toto bylo celosvětově představeno těsně před koncem roku 2018. Už jsme věděli, že Carl dorazí do Brawl Stars, ale dnes je ve hře k dispozici od 9:00 (španělského času). Toho dosáhnete otevřením krabic, i když jste si našetřili jako my.

Carl je trochu jiný odstřelovač

Pokud víte o novinkách, které nedávno zveřejnili lidé z Brawl Stars, uvidíte video o Carlovi nebo alespoň o tom, jak vypadá. Malý bojovník namontovaný na voze Pohyb na mapě jako bumerang. Ve hře je prvním výtržníkem, který má pod záchrannou lištou tři útočné sloty, protože je tam jen jeden. Je to proto, že Carl nebude moci znovu zaútočit, dokud se mu krumpáč nevrátí do ruky.

Bojujte s hvězdami Bojujte s hvězdami

Carlův vrchol neprochází zdmi, jak byste čekali. Alespoň ne, když to spustíme, ale bude to na zpáteční cestě, takže by to mohlo vést k novým strategiím s postavou. Základní vitalita tohoto znaku je 4 400 HP. (Body zdraví) jej umístí do středu tabulky pro postavy, které mají ve hře nejvíce zdraví. Při jeho útocích základní způsobí poškození 640 bodů, ne moc, ale krumpáč prochází nepřáteli a může zasáhnout několik lidí najednou, navíc, když se krumpáč vrátí, může je zasáhnout znovu.

Když Carl ve svém speciálním útoku vezme do ruky, zaútočí na sebe tím, že zasáhne nepřítele v okolí a způsobí poškození 400 bodů za každý zásah. Když Carl dosáhne 9 nebo vyšší síly,dosáhne zlepšení svých vlastností a zobák se bude pohybovat mnohem rychlejiabychom mohli častěji útočit, což je velmi užitečné při zvažování, jak si budeme muset s touto postavou hrát. Pokud sbíráte krabice, nyní je čas je odemknout, protože Carl má velmi zvláštní raritu a bude pro vás jednodušší hrát než Epic, Mythic nebo Legendary.