Nový smartphone Lenovo Z6 s procesorem Snapdragon 855 a 8 GB RAM

Právě jsme zjistili, že společnost Lenovo pro nás vyrábí nový smartphone, to je Lenovo Z6.

Lenovo nežije jen ve světě značkových smartphonů MotorolaMá také vlastní koncovou linku. Je to však řada, kterou chtějí každý rok dávat více. K dosažení tohoto cíle musí uživatelé mít nová zařízení, která odpovídají jejich požadavkům. Zdá se, že je to jeden z jeho budoucích příspěvků Lenovo Z6.

Nárokované vlastnosti Lenovo Z6je terminál, jehož zavedení se očekává velmi brzy. A z toho, co vidíme … a zní to velmi zajímavě na papíře nebo na obrazovce (pokud dáváte přednost něčemu modernějšímu).

Lenovo Z6Lenovo Z6

Specifikace Lenovo Z6

Pokud jde o funkce Lenovo Z6, poznamenejte, že Snapdragon 855 bude smartphone s procesorem Qualcomm Snapdragon 8150 SoC (single chip system) s kódovým označením.

V současné době není známo, jaká bude úhlopříčka obrazovky, kterou uvidíme v tomto novém terminálu Lenovo, ale pokud můžeme říci, že má rozlišení 2340 x 1080 pixelů. Dalším známým údajem je velikost paměti RAM, která tentokrát dosahuje až 8 GB.

Je také známo, že telefon používá operační systém Android 9 Pie. Tento týden to zjistil po instalaci aktualizace do počítače. Lenovo Z6 Pro terminál bude moci používat hlavní i přední kameru současně. Proto bude tato nová funkce pravděpodobně implementována i na tomto novém zařízení.

Podle Datum vydání Lenovo Z6 v současné době neznámý, ale očekává se, že se to stane brzy.

Před odjezdem jsme vám chtěli ukázat výsledky testů na Geekbench:

Lenovo Z6Lenovo Z6

Zdroj: Slashleaks

Zdravím z hloubky bytů.