Nový Vodafone Smart V10, to jsou vlastnosti a cena

Nový Vodafone Smart V10, to jsou vlastnosti a cena

Pak Smart X9 Y N9 Lite mezi ostatními Vodafone oficiálně přináší nás a nové, včetně Španělska Vodafone Smart V10. Operátor ve skutečnosti nabízí dva nové modely. Smart V10 on je první. Pokud jde o levné mobilní telefony, poznejme tuto novou alternativu.

Funkce Vodafone Smart V10

Vidět Specifikace Vodafone Smart V10:

Obrazovka a rozložení

Téměř šest palců úhlopříčka (není přesně správné velikosti, kompaktní nebo příliš široká)5,94 palce přesně), Vodafone představuje nám toto nové zařízení. Tento typ panelu je IPS LCD s rozlišením HD + 1560 x 720 pixelů a Hustota pixelů 289 PPIDobrá hodnota pro ostrý a jasný obraz. Panel se blíží Poměr stran 19: 9je velmi moderní, což nám dává vysokou obrazovku. Okraje jsou velmi tenké a na koncích zakřivené. 2.5D sklo Dragontail a obrazovka obsahuje diskrétní zářez, kapku vody. Pokud jde o zbytek designu, má červené startovací tlačítko a také zkosené hrany na zadní straně, s pouzdrem vyrobeným z polykarbonátu, i když samotná hrana vypadá jako kov. Profil mobilního telefonu je pouze 7,9 mm a je dodáván ve stříbrné barvě s červenými detaily typickými pro značku.

Paměť, procesor a operační systém

Máme čtyřjádrový procesor Qualcomm. Snapdragon 429 Se čtyřmi jádry Cortex A53 na frekvenci 2,0 GHz. Je doprovázena grafickou kartou Adreno 504. RAM 3 GB a interní úložiště 32 GB, v jedné paměťové prezentaci. A karta microSD může zvýšit paměť až na 128 GB. Pokud jde o operační systém, je integrována nejmodernější verzeAndroid oderna: 9.0 Piepod rozhraním výrobce.

Buben

Citace baterie Smart V10 vsadit na někoho Kapacita 3 400 mAh. Rychlé nabíjení samozřejmě nepomůže.

Fotoaparáty

Máme jednu Duální zadní kamery s 13 MP + 5 MP senzory a vlastní LED blesk. Kamera má funkce detekce scén s umělou inteligencí (AI), které detekují, co bylo natočeno, a podle toho automaticky upraví nastavení. Máme také Google Lens, režim portrétu (s rozmazaným nebo bokeh pozadím), technologii sledování světla, režim nočního vidění a technologii automatického ostření. Záznam videa lze zaznamenat ve FHD při 30 fps a zpomalená videa. Mimochodem přední kamera má jediný 8 MP snímač… Dobrý.

Spojení

V oblasti připojení je přenos dat na dobré úrovni 4G LTE Cat 4 a zatímco ostatní prvky nejsou nejmodernější technologií, jsou dostatečné pro úroveň a cenu zařízení: Wi-Fi 802.11 a / c, přístupový bod Wi-Fi, Bluetooth 4.2 a navigace GPS a AGPS. Ve fyzických připojeních je slot SIM jedinečný, port je tradiční micro USB 2.0 a má 3,5 mm zvukový konektor. Máme rádio FM, odemykání terminálu závisí na odemknutí obličejem, protože snímač otisků prstů není součástí dodávky. K dispozici jsou senzory jako akcelerometr, blízkost a okolní světlo.

Vodafone Smart V10 přináší pod malý zářez duální hlavní fotoaparát a 8 MP přední fotoaparátVodafone Smart V10 přináší pod malý zářez duální hlavní fotoaparát a 8 MP přední fotoaparát

Cena Vodafone Smart V10

JE Cena Vodafone Smart V10 Přibližně 151 EUR v hotovosti ve Španělsku. Mobile je nyní k dispozici v obchodech Vodafone a brzy na jejich webových stránkách. A jako vždy můžeme získat lepší ceny v závislosti na sazbách. Dobrá cena, protože na oficiálních stránkách Velké Británie to vypadá na 179 eur.

Výsledky a názory na Vodafone Smart V10

Nový Vodafone Smart V10 Kromě všech výhod, které tato společnost nabízí, je to mobilní telefon pro základní střední třídu se zajímavými funkcemi a atraktivní cenou. Specifikace nejsou fantastické, ale zaručují plynulý a tichý zážitek za konkurenceschopnou cenu, a to je nejdůležitější pro většinu.

Oficiální stránka Vodafone ve Španělsku