Společnost Samsung vyvinula notebook, jehož obrazovku lze zvýšit o 50%

Společnost Samsung pracuje na různých zařízeních vybavených posuvnými obrazovkami. Už jsme vám to řekli před několika dny posuvné obrazovky přijdou …

Jihokorejský výrobce bude mít nejen podobný skládací smartphone. Samsung Galaxy Fold. Spíše se připravuje na příchod zařízení, jejichž cílem je změnit způsob, jakým se vztahujeme k technologii.

19. prosince loňského roku společnost Samsung Electronics patentovala design neobvyklého herního přenosného počítače. Dokumenty byly zveřejněny v červnu tohoto roku. Děkujeme, že jste věděli, jaké jsou plány společnosti Samsung pro budoucnost displejů.

Herní notebook s posuvnou obrazovkouHerní notebook s posuvnou obrazovkou

V normálním stavu má notebook poměr stran, který bychom mohli popsat jako známý poměr 16: 9, ale jeho displej lze zvětšit přibližně o 50%. Takto si uživatelé mohou užít ultra širokou obrazovku, ideální pro sledování filmů nebo hraní her.

Přesný poměr stran obrazovky v rozloženém stavu je stále nejasný. Zdroj však ukazuje, že to bude jasně vyšší než 21: 9, možná o něco nižší než 32: 9.

Notebook s posuvnou obrazovkouNotebook s posuvnou obrazovkou

Když je obrazovka notebooku zapnutá, je i nadále podporována kovovým rámem, který se pohybuje do strany s částmi obrazovky, což znamená, že je obrazovka chráněna před poškozením. Je něco, co je třeba ocenit, pokud se s notebookem budeme pohybovat mezi různými místy.

Zdroj: Letsgodigital

Zdravím z hloubky bytů.