5 nových her na iPhone a iPad

5 nových her na iPhone a iPad

Jak dlouho to bylo, co jsme měli kompilaci Nové hry pro iPhone a iPad? Nestihli jste to? Nedělejte si starosti, chlapi, protože se vracíme a vracíme se velmi silně. 5 skvělých zpráv scény herečky pro iOS.

V této nové nabídce her najdete hry všech žánrů. Auta, akce, plošiny, sport … Budou vám chybět? Jsou velmi vtipní!

Need for Speed ​​No Limits

Začínáme s kompilací nových her pro iOS bez dalších okolků. V App Store je toho mnohem víc, ale my Chtěli jsme zdůraznit, co je podle nás nejdůležitější a nejzajímavější.. Co je tvůj oblíbený? Myslíte si, že bychom měli přidat novou hru?

5 úžasných nových her pro iPhone a iPad

FIFA 16

Nemůže to být jinak, začali jsme s novou FIFA 16 přicházející do App Store téměř současně se svým velkým bratrem na jiných platformách video konzolí. FIFA 16 je bezpochyby jednou z nejlepších fotbalových her pro iPad a iPhone.

Need for Speed ​​No Limits

Pokud máte rádi rychlost, měli byste vyzkoušet nový Need For Speed ​​No Limits. Jistě budete mít z iPhonu nebo iPadu skvělé jízdy při vysokých rychlostech.

Shooty Skies

Shooty Skies je zábavná pixelová hra. Vyvinuto tvůrci Crossy Road. Ve hře Shooty Skies budeme ovládat postavu v jejím letadle (mnoho odemykatelných), když natáčíme videa koťat, notebooků, rádia a všech druhů rozmanitých a zábavných nepřátel. Vysoce doporučeno!

The Walking Dead: The Road to Survival

Zatímco čekáme na dlouho očekávaný The Walking Dead: Michonne a nový The Walking Dead: Země nikoho (přichází zítra v App Store), můžeme se spokojit s The Walking Dead: Road to Survival, do kterého zasahuje sám Robert Kirkman, a kombinace akce perfektně.

Land sliders

Nakonec navrhujeme další novou hru pro iOS: Land Sliders, hru, ve které musíme ovládat postavu v barevných světech při sbírání předmětů. Velmi veselý a známý!

Dnes to tak bylo, doufáme, že tyto nové hry líbilo se ti to. Od té doby využijte příležitosti a stáhněte si je každý jsou zdarma. Pokud máte pocit, že této recenzi chybí název, zveme vás, abyste se připojili k sekci komentářů se svými návrhy. Děkuji!