OnePlus 3 a 3T aktualizovány na Android 9.0 Pie

Nedávno jsme vám to řekli OnePlus 7 a 7 Proabychom vám sdělili rozdíly mezi těmito dvěma modely ohledně toho, co bude další vlajkovou lodí společnosti OnePlus. I když si tyto společnosti uvědomují hlavně svá nová zařízení, oceňuje se, že nezapomínají na ostatní, kteří s námi už nějakou dobu jsou. Proto dnes oba OnePlus 3 Tak jako OnePlus 3T aktualizováno Android 9.0 Pie.

Měli bychom však zdůraznit, že se v současné době jedná o beta verzi.

Společnost OnePlus vždy věnovala zvláštní pozornost firmwaru a prostředí svých telefonů. A pokud se dříve jednalo hlavně o stávající modely, nyní výrobce aktivně aktualizuje stará zařízení.

Dnes můžeme oznámit, že beta verze Android Pie přichází na modely OnePlus 3 a 3T. První z těchto terminálů byl otevřen před třemi lety.

OnePlus 3 a 3T aktualizovány na Android 9.0 PieOnePlus 3 a 3T aktualizovány na Android 9.0 Pie

Firmware nelze použít prostřednictvím stahování OTA, takže OnePlus doporučuje všem uživatelům, aby si jej stáhli ze svých oficiálních webových stránek. Výrobce navíc doporučuje sdílet komentáře, aby byla nejnovější verze vydána co nejdříve.

Pokud jde o inovace, v tomto novém firmwaru je spousta, protože se jedná o novou verzi Androidu pro smartphony. Na druhou stranu jsou všechny funkce dobře známy v novějších modelech značky.

V současné době není jasné, kdy bude pro tyto dva terminály vydána finální verze Androidu 9.0 Pie.

Zdroj: OnePlus

Zdravím z hloubky bytů.