Oppo K3 bude debutovat 23. května, bude mít běžnou zatahovací kameru

Máme zprávy o jednom z příštích smartphonů vydaných společností Oppo. Oppo K3 Můžeme zdůraznit, že bude představen 23. května a mezi jeho funkcemi bude běžná zatahovací kamera … Proč to zdůrazňujeme? Protože v tomto terminálu neuvidíme, jak se společnost kopíruje, a neuvidíme, co jsme již viděli. Oppo Reno.

Viceprezident společnosti Oppo slibuje, že Oppo K3 bude dalším „opravdu skvělým smartphonem“ a dočkáme se jej do konce června 2019.

Podle oficiálních informací Oppo K3 bude představen na tiskové konferenci, která se bude konat 23. května tohoto roku.. Prodej musí začít ve stejný den nebo několik dní po oznámení.

Oppo K3Oppo K3

Specifikace Oppo K3

Mezi Specifikace Oppo K3 Dá se říci, že bude vytvořen na základě procesoru Snapdragon 710 (single chip). Tento smartphone bude vybaven 16 megapixelovým předním výsuvným fotoaparátem, zvěsti o tom, že bude opakovat pouze tvar fotoaparátu, byly zamítnuty. Oppo Reno. Toto zařízení bude nést kameru, kterou jsme viděli dříve. OnePlus 7 Pro.

Oppo K3Oppo K3

Pokud jde o obrazovku, řekněme, že bude typu AMOLED a bude úhlopříčně 6,3 palce s rozlišením 2340 x 1080 pixelů, snímač otisků prstů je umístěn pod povrchem obrazovky.

Oppo K3Oppo K3

I když jsme vám již dříve řekli něco o fotografických schopnostech, řekněte mi, že obrazové snímače fotoaparátů budou mít rozlišení 16 a 2 megapixely pro hlavní fotoaparát. Zatímco množství RAM se bude pohybovat mezi 6 nebo 8 GB, kapacita interní paměti dosáhne 128 GB.

Oppo K3Oppo K3

Pokud jde o baterii telefonu, řekněme, že jeho kapacita bude 3700 mAh a kupující najdou 20-wattovou nabíječku.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.