Xiaomi Mi Mix 4: 100 wattové zatížení, 16 GB RAM a 1. místo v žebříčku DxOMark

Ačkoli trůn v království smartphonů je místem, které způsobí více úmrtí než jedna epizoda hra o trůny Dnes si povíme o jednom z kandidátů, který bude zaujímat tak důležité místo. Díváme se Xiaomi Mi Mix 4terminál, který překvapuje funkcí infarktu …

Jedná se o první smartphone na světě s nabitím 100 wattů. Kromě toho, že přichází s 16 GB RAM a zaujímá první místo v žebříčku DxOMark.

Xiaomi Mi Mix 4 - SpecifikaceXiaomi Mi Mix 4 – Specifikace

Vlastnosti Xiaomi Mi Mix 4

Můžeme vás dnes trochu přesunout Funkce Xiaomi Mi Mix 4. Některé „náhledy“ dokázaly pořídit snímek prezentace tohoto smartphonu, což nám umožnilo zjistit, jaké jsou vlastnosti Xiaomi Mi Mix 4. Tento terminál bude prvním mobilním zařízením na světě, které podporuje 100 wattové nabíjení, což je funkce, kterou společnost Xiaomi představila na začátku roku.

Pokud jde o technické vlastnosti, které tento telefon uvidí, pokud řekneme, že Snapdgraon 855 bude dodáván se SoC (single chip system), bude vybaven AMOLED displejem s rozlišením 2K s obnovovací frekvencí obrazovky 120 Hz a podporou HDR +. s rozšířeným dynamickým rozsahem.

Kromě toho bude zařízení obsahovat až 16 GB RAM a až 1 TB rychlé, energeticky nezávislé paměti UFS 3.1 flash s kapacitou baterie 4500 mAh. Pravdou je, že je tak překvapivé, že většina lidí bude pochybovat o tom, zda má smartphone nebo notebook funkce.

Z fotografického hlediska řekněme, že hlavní fotoaparát bude 64 megapixelů, DxOMark má skóre 115 bodů (zatím maximální skóre na odpovídajícím hodnocení Huawei P30 Pro a Samsung Galaxy S10 5G bylo 112). Zařízení bude chráněno proti vlhkosti a prachu v souladu s definicí třídy IP68.

V současné době není datum spuštění nebo datum oznámení tohoto terminálu známo … takže si ještě musíme počkat několik týdnů, než uvidíme, že dorazí. Chcete-li znát všechna data o tomto výkonném smartphonu, budete muset věnovat pozornost novinkám, které vám sdělíme na planetě Red.

Zdroj: Slashleaks

Zdravím z hloubky bytů.