Mobilní telefon Motorola One Zoom bude mít za tuto cenu čtyři fotoaparáty

Motorola plánuje rozšířit svoji úspěšnou linii Jeden s novými Motorola One Zoom. Už to víme Jeden a Jedna vize a tentokrát pro nový terminál, zřejmě a čtyřkolka. Bude to tedy mobilní telefon s lepšími funkcemi a jeho název je, Jeden zoommůže to být tím, že jeden ze čtyř senzorů 5x zoom.

Fotoaparáty Motorola One Zoom

Již známe jeho různé aspekty Fotoaparáty Motorola One Zoom. Víme, že budou čtyři senzory a jeden z nich bude mít 5x ​​zoom. Je také známo, že se bude jednat o širokoúhlý snímač, zatímco hlavní snímač bude mít výkon nejméně 48 MP a případně snímač hloubky. Mezi funkcemi tohoto fotoaparátu je uvedena optická stabilizace obrazu.

Motorola One Zoom se dodává se čtyřmi fotoaparáty a 5násobným zvětšenímMotorola One Zoom se dodává se čtyřmi fotoaparáty a 5násobným zvětšením

Specifikace Motorola One Zoom Leaked

Mluví se o mobilním telefonu s větší baterií a tedy o něco silnějším profilem. Také se říkalo o existenci audio jacku, což je současný trend jej zanedbávat. Je také známo, že obrazovka bude AMOLED Full HD +, což je dostatečné pro zobrazení úspěšné a dobré obrazovky.

Cena a prezentace Motorola One Zoom

Nová mobilní řada Motorola One bude představena v další části IFA 2019 v BerlíněOd 6. září. JE Cena jednoho zoomu Bude to kolem 429 eur, podle toho, co je známo.

Výsledky a názory na Motorola One Zoom

Motorola One Zoom Nový mobilní telefon prestižní řady One by se nyní jmenoval Lenovo. A jeden by přinesl čtyři fotoaparáty s 5x zoomem, odtud název … S těmito daty už víme o mnoha aspektech quad kamery budoucnosti. Jeden zoomStejně jako širokoúhlý snímač a 48 MP snímač. Kromě toho byla také oznámena cena, obvykle jedna z posledních oznámených čísel … Mobil bude představen na zářijových akcích IFA v Berlíně.

Oficiální stránka Motorola ve Španělsku