První obrázek chytrých hodinek Huami Amazfit Verge 2 ukazuje, že bude mít kulatý displej

Hledači chytrých hodinek tento model znají Prahová hodnota Amazfit. Jedny z chytrých hodinek, které nám Xiaomi nabízí, v tomto případě Huami, jedna z jejích přidružených značek, i když téměř každý hodinky zná podle jména. Xiaomi Amazfit Frontier. Většina z nich na pozadí možná neví, že nový model budeme mít za pár týdnů / pár měsíců. Huami Amazfit Verge 2 nebo Xiaomi Amazfit Verge 2 bezpochyby to každý bude vědět.

V současné době není k dispozici mnoho údajů, ale můžeme vám říci, že design této nové verze, kulatý ciferník.

Kromě tohoto malého náhledu, co víme Amazfit Verge 2 Bude mít procesor Snapdragon SoC a podporu eSIM („virtuální SIM karty“, které nahradí stávající SIM karty).

Váš procesor bude pravděpodobně založen na: Snapdragon Wear 3100 SoCa bude zajímavé sledovat, jak tento procesor funguje, ale bez operačního systému Obléknout se.

Na webu se dnes objevil obrázek, který potvrzuje některá data, o kterých jsme mluvili. Přítomnost toho na jedné straně můj partnera druhá nám ukazuje vzhled hodin.

Huami Amazfit Verge 2Huami Amazfit Verge 2

Dobře … Nemůžeme říci, že toto nové zařízení Xiaomi / Huami můžeme jasně vidět, protože designéři trvají na maximálním rozmazání / rozmazání obrazu. Ale můžete si být jisti Prahová hodnota 2 Zachová kruhovou obrazovku již viděnou v aktuální verzi.

Zbytek nebo funkce Amazfit Verge 2 jsou stále neznámé. Takže nevíme, jestli budou tyto hodinky tak silné a velké jako verze, kterou již známe.

Zdroj: FoneArena

Zdravím z hloubky bytů.