Razer aktualizuje notebooky Blade 15

Dnes vám Notebooky Razer Blade 15Na jedné straně jsme chtěli odrážet změnu v klávesnici nalezené na tomto notebooku, protože tato značka jako první přinesla optickou klávesnici do notebooků. Na druhou stranu společnost také dala dotyčnému notebooku barevný nádech a nabízí barevnou verzi. Křemenná růžová.

Razer Blade 15

Optické klávesnice přicházející do notebooků Razer Blade 15

Pokud nás čtete pravidelně, poznáte Razer, společnost, která stojí za zajímavými produkty, jako jsou mechanické klávesnice. Razer Blackwidow Elite, sluchátka Razer Nari Ultimate nebo myš Razer Viper. Ale dnes jsme chtěli mluvit o aktualizaci řady notebooků Razer Blade 15.

Razer byl první značkou, která ohlásila příchod optických přepínačů ke klávesnicím notebooků Razer Blade 15.

Razer Blade 15
Razer Blade 15

Tato nízkoprofilová klávesnice je určena pro hráče, kteří chtějí okamžitou reakci akce, uspokojivý hmatový cit a rychlou aktivaci.

Pod každou klávesou je infračervené světlo, které detekuje stisk klávesy a poskytuje vyšší přesnost a rychlost ve srovnání s běžnými klávesnicemi, které najdeme na jakémkoli notebooku.

Výsledkem je inovativní klávesnice s akčním bodem pouze 1 mm a aktivační silou 55 gramů s o 50% větší cestovní vzdáleností, která hráčům umožňuje psát více za kratší dobu při hraní online.

Nová optická klávesnice Razer Blade 15 také přináší do světa notebooků pocit mechanického kliknutí, což ocení všichni, kteří mají rádi mechanickou klávesnici.

Optická klávesnice notebooku Razer Blade 15 je také vybavena technologií N-Key Rollover (NKRO), která zabraňuje duchům. Za zmínku stojí také světelná technologie Razer Chroma RGB, která pomáhá přizpůsobit světelné efekty specifické pro herní produkty.

Razer Blade 15

Funkce Razer Blade 15

Příbuzný Funkce Razer Blade 15 to, co už víme, zůstává. Máme co do činění s notebookem s kompaktním a velmi lehkým designem, kde najdeme nejlepší možný hardware. Řekněme například, že specifikace zahrnují grafickou kartu NVIDIA GeForce RTX 2070, 6jádrový procesor Intel Core i7-9750H, 16 GB DDR4 RAM a 512 GB úložiště přes pevný disk SSD.

Notebook má 15,6palcový displej Full HD 240 Hz s ultratenkými rámečky … Najdeme zde port HDMI na úrovni připojení, jeden mini port pro připojení externího displeje, port Thunderbolt 3 USB typu C, jeden port USB typu C a dva Port USB typu A 3.1 Gen 2.

Dostupnost a cena Razer Blade 15

Model, který obsahuje novou optickou klávesnici Razer, je konkrétně model Razer Blade 15 AdvancedCena se pohybuje od 2 649 USD (přibližně 2 396 EUR podle směnného kurzu). Tato klávesnice se od roku 2020 dostane na více modelů.

Pokud jde o dostupnost, řekněme Razer Blade 15 s optickou klávesnicí bude dnes k dispozici na Razer.com a ve vybraných obchodech ve Spojených státech, Kanadě a Číně a ve vybraných zemích v asijsko-pacifickém regionu. Je škoda, že těmto notebookům trvá tak dlouho, než se dostanou na španělský trh …

Další informace najdete na jeho oficiální stránce. Razer.

Pink přichází k notebookům Razer Blade 15

Slíbili jsme vám, že pár budeme zpočátku informovat o: Notebooky Razer Blade 15. Fanoušci růžové barvy mají také štěstí, protože budeme mít také notebook Razer Blade 15 v Quartz Pink.

Razer Blade 15 Quartz Pink

Vlastnosti Razer Blade 15 Quartz Rosa

Základní model interně zahrnuje Razer Blade 15 Quartz Rosa, procesor Intel Core i7-9750H, grafiku NVIDIA GeForce RTX 2060, kromě široké škály možností připojení počínaje rychlostí Gigabit Wi-Fi, Bluetooth 5, Thunderbolt 3 a Ethernet. Je také vybaven 16 GB DDR4 RAM pamětí a 512 GB PCIe SSD úložným pevným diskem, které lze snadno aktualizovat.

Razer Blade 15 Quartz Pink
Razer Blade 15 Quartz Pink

Dostupnost a cena Razer Blade 15 Quartz Rosa

Nový růžový Razer Blade 15 Quartz se začal prodávat 14. října 2019. Je v prodeji prostřednictvím Razer.com a vybraných maloobchodníků od 1 999 USD v USA, Kanadě a Číně.

Další informace najdete na jeho oficiální stránce. Razer

Zdravím z hloubky bytů.