Razer Blade Pro 17 byl aktualizován a nyní nabízí nový 4K 120Hz displej

Není to poprvé, co jsme mluvili o notebookech značky Razer. Dnes jsme vám ale chtěli sdělit, že pro váš větší notebook přichází aktualizace. Razer Blade Pro 17 Od této chvíle bude mít 4K displej na 120 Hz.

Funkce Razer Blade Pro 17

Mnohokrát jsme s vámi mluvili o značce Razerje jednou z těch společností, která se stala měřítkem pro mnoho hráčů, protože nabízí velké množství periferií, které pomáhají dosáhnout nejlepších výsledků při hraní jedné z jejich oblíbených videoher.

Včera tato společnost oznámila příchod nového rodinného notebooku Razer Blade Pro Tentokrát se aktualizuje a 4K UHD 120Hz displej. Jedná se o novou obrazovku s vysokým rozlišením s ultrarychlou obnovovací frekvencí.

obrazovka

Jedním z aspektů tohoto nového notebooku Razer, který vyniká, je jeho displej, i když nelze říci, že má výkon. Nyní se ale zaměřme na jeho obrazovku. Nový model přichází s 4K UHD 120Hz displejem, jak jsme již zmínili.

Toto je první notebook Razer, který kombinuje obnovovací frekvenci 120 Hz s rozlišením 4K UHD.

Obrazovka 4K s tenkými rámečky pokrývající 100% prostoru Adobe RGB, speciálně kalibrovaná tak, aby vyhovovala potřebám nejpokročilejších uživatelů.

Napájení

Jak říká reklama, nekontrolovaná energie nefunguje … a v tomto případě budeme mít nejnovější procesor Intel Core i7-9750H, který bude ovládat plný výkon tohoto notebooku. Kromě tohoto zbraňového arzenálu herní notebook Měli bychom přidat výkonnou grafiku GeForce RTX 2080.

Na straně úložiště budeme mít pevný disk 1 TB SSD typu PCIe, disk s dostatečnou rychlostí a kapacitou, abychom vyhověli všem našim potřebám úložiště. Pokud potřebujeme více úložného prostoru, budeme mít možnost připojit pevný disk k portu m.2 v konfiguracích RAID.

Pokud jde o RAM, tyto počítače jsou konfigurovány s 16 GB RAM typu DDR4.

Tento notebook má také integrovaný chladicí systém, který poskytuje vyšší výkon v kompaktním provedení …

Dostupnost a cena Razer Blade Pro 17

Špatná zpráva je, že Cena Razer Blade Pro 17 nelze říci, že je nízká. Tento notebook lze zakoupit za 3 999,99 EUR.

V USA a Číně se začne prodávat od 23. září 2019. Británie a Německo dorazí od čtvrtého čtvrtletí roku 2019.

Pokud potřebujete další informace, můžete navštívit oficiální web.

Galerie Obrázků

Pak vám necháme galerii obrázků tohoto notebooku.

Zdravím z hloubky bytů.