Recenze Cube Koala pro iPhone a iPad

Recenze Cube Koala pro iPhone a iPad

Někteří rádi odpočívají a tráví svůj volný čas čtením knih, jiní rádi sledují televizi, aby zapomněli na každodenní monotónnost, a jiní rádi sedí na gauči a hledají nové a návykové věci, jako je pokorná služebná. hry jako Kostka koala. Název pro iPhone a iPad tak zábavné. Cube Koala je tvrdá, návyková a otestuje naše dovednosti.

Cube Koala je typická příležitostná dovednostní hra, která nabízí jednoduchou hru, které snadno pochopíme. Naším cílem bude použijte gyroskopický senzor IPhone nebo iPad k pohybu naší postavy a vyhýbání se překážkám.

kostka koala (1)

Pokud máte rádi náročné hry, které prověří dovednost hráče, vyzkoušejte Cube Koala, je to zdarma, návykové a velmi, velmi zábavné.

Cube Koala: Jednoduchá a návyková hra

Cube Koala nás díky Sharksuit dostává pod kůži přátelské koaly uvězněné v nebezpečném světě. podivný a strašidelný nepřítel že prostě nesnášíte koaly.

koala na kostky (2)

Každá z úrovní Cube Koala pro iPhone a iPad, Plné hrotů, ostnatých ozubených kol a pastí smrti Že bychom se měli vyhnout přesunu našeho tabletu nebo smartphonu Apple.

koala na kostky (3)

Cube Koala dovednostní hra nám umožní dosáhnout bezpečnostních zón a také manipulace gravitace v náš prospěch. Je pravda, že v App Storu je mnoho her tohoto druhu, ale věřte nám, žádná z nich není jako Cube Koala.

Nenechte si ujít: Nejlepší dovednostní hry pro iPhone 6.

Oficiální trailer hry

Chcete vidět hru Cube Koala před stažením na svůj iPhone / iPad? Vydejte se do hry!

Stáhněte si Cube Koala

Pokud chcete tuto zábavnou dovednostní hru pro iPhone a iPad získat zdarma, můžete to provést pomocí tlačítka pro stažení níže:

Nejlepší a nejhorší

Jedna z našich oblíbených věcí o Cube Koala je ladění v nejčistším retro stylu. Pixelované a barevné úrovně, náročná zvuková stopa, která nás udržuje soustředěnou a nejlepší ze všech … je to zdarma!

koala na kostky (5)

Cube Koala, i když nás o tom informovali naši kolegové z Toucharcade, Nákupy v aplikaciZa 0,99 EUR budeme mít možnost reklamu vyloučit nebo přeskočit nejsložitější úrovně.

koala na kostky (4)

Doufáme, že vás nová hra baví Kostka koala Pokud chcete pro iPhone a iPad přidat libovolnou funkci, vyzveme vás k tomu v sekci komentáře. Co si myslíte o Cube Koala? Jaké úrovně jsi dosáhl?