Sandbox pro iPhone, iPad a iPad Mini – iPadizate aplikace dne

Sandbox je dnešní hra!

Sandboxová hra pro iPhone a iPad umožňuje hráčům vytvářejte své vlastní pixelové světy V nejčistším stylu Minecraftu, ale dvojrozměrný. V této pohodě hra zdarma Můžeme si vytvořit svůj vlastní vesmír hraním s lidmi nebo zombie.

Sandbox nám umožní vytvořit nový svět s kameny, vodou, půdou, rostlinami a mnoha dalšími stavebními prvky, ano, většinu z nich lze získat pouze prostřednictvím integrovaných nákupů. Nabídky her širokou škálu designů krajiny a prostředí to nám umožní užít si úžasný zážitek.

Vytvořte si svůj vlastní svět s pískovištěm

Tam na pískovišti Více než 160 různých prvků které můžeme kombinovat, abychom dosáhli různých fyzických efektů v našem světě. Navíc nanejvýš 16 vzrušujících kampaní zvládneme víc 200 úrovní.

sandbox-ipad-3

Bezpochyby, Sandbox je velmi kompletní retro hra. Můžeme dělat cokoli, co nás napadne, od řízení sportovních automobilů nebo tanků až po vytváření vlastních videoher. Postavy, které vytváříme, mohou být věnovány profesi nebo jiné profesi: lovci, zombie, roboti, dřevorubci, astronauti …

sandbox-ipad-1

Vesmír jako na dlani

Chráněná oblast opravdu intuitivní hra, snadné hraní a skvělá zábava. Ačkoli grafika není opravdovým zázrakem, možnosti, originální nápad a dominantní téma inovativní, kreativní a kreativní hra. Některé funkce, které se v retro hře obvykle nevidí. A je neustále aktualizován!

sandbox-ipad-2

Sdílejte své výtvory se zbytkem světa

Po vytvoření a navržení našeho světa Sdílejte v online galerii Sandboxu. Místo, kde tisíce hráčů sdílejí své pixelové světy a kde můžeme hlasovat a komentovat vesmíry ostatních hráčů. Existuje více než 500 000 výtvorů!

sandbox-ipad-4

Jak jsme již zmínili, Možnosti jsou na pískovišti nekonečné. To nám umožní mít spoustu zábavy při hraní mini her, vytváření a zkoumání nových aspektů hry. Pokud se budeme nudit jako v Godusu, budeme mít příležitost zničit vše, co vytvoříme, pomocí výbuchů TNT nebo C4. To je zábava!

Pískovaná oblast ve videu

Nenechte si ujít naši recenzi videohry a podívejte se, jak hra vypadá. Vytváření vlastního světa je opravdu zábava. Bude tě milovat!

Stáhněte si Sandbox pro iPhone, iPad a iPad Mini

Tuto kreativní hru si můžete stáhnout zcela ZDARMA pomocí tlačítka níže:

Už jste hráli Sandbox? Máte rádi tento typ her pro tvorbu?