Sharknado: Video Game for iPhone and iPad Comes to the App Store

žralok-iphone-ipad-1Sharknado, podivná žraločí bouře

Mnozí z vás film Sharknado jste určitě viděli. Ale trochu vysvětlím, co se stalo těm z vás, kteří to neviděli. Snaž se Zvláštní bouře v oblasti Velkého Los Angeles, kde havarovaly stovky humanoidních žraloků a ohrozily všechny občany. Sharknado: Videohra se nedávno objevila v App Store pro iPad a iPhone současně s premiérami Sharknado 2.

Tato hra je v podstatě běžícím občanem, kde musíme překonat všechny překážky v ulicích města, abychom mohli běžet a přežít. Velmi Můžeme surfovat na jednom ze žraloků v hurikánu na Manhattanu a ostatní řezat motorovou pilou..

žralok-iphone-ipad-6

Sharknado 2 sídlí v New York a protagonistou bude hrozný finský Sherpad s motorovou pilou v ruce. Kromě sbírání mincí a eliminace žraloků jakoukoli zbraní, kterou samozřejmě najdeme, budou hráči muset vést Fina ulicemi Manhattanu a vyhýbat se provozu, který nás chytil.

End Sherpad bude muset ve městě přežít

Při běhu ulicemi si můžeme dát baseballovou pálku a jediným klepnutím na obrazovku můžeme velmi krvavě eliminovat žraloky. Sbírání žetonů je velmi užitečné, protože bude potřeba čas od času vyměnit zbraně, aby došlo k většímu poškození.. Mohli bychom mít například golfovou hůl, holí nebo široký meč.

žralok-iphone-ipad-3

Budeme mít příležitost zničit širokou škálu žraloků„Najdeme žraloka Mako, žraloka Hammerheada a dokonce i žraloka Mega Boca. Kdykoli zlikvidujeme žraloka, hra bude čím dál komplikovanější a jejich nálada bude stoupat. Pokud během hry zůstanete neozbrojení, utíkejte a co nejdříve si vezměte zbraň, protože vyhýbat se jim je mnohem těžší, než jste čekali.

žralok-iphone-ipad-4

Další věcí, kterou můžeme udělat při běhu a vyhýbání se překážkám, je výběr surfovací prkno, které zcela změní krajinu. a ocitli jsme se ve městě plném docela zvědavé hudby na pozadí. V tomto režimu surfování můžeme znovu vybrat motorovou pilu a my se přesuneme do oka hurikánu, kde celý příběh začíná současně.

žralok-iphone-ipad-5

Také v tomto hurikánu Můžeme se dostat na vrchol žraloka, když máme v ruce motorovou pilu. Abychom mohli pokácet žraloka vyrobeného někým, kdo nás postavil před sebe, musíme se také vyhnout létajícím židlím a autům.

Sharknado je běžně k dispozici v App Store za 2,89 EUR, ale aktuálně jej můžete mít pouze za 0,89 EUR.takže vám odkaz necháme, pokud si to chcete vyzkoušet.

[appbox id=894911633]

Na iPadizate | Hry pro iPady