Skutečné fotografie LG W10

Skutečné fotografie LG W10

Společnost LG připravuje příchod nového terminálu, který doufá, že znovu dobude trh.

Pokud jsme vám před pár minutami ukázali skutečné obrázky Google Pixel 4Nyní je čas na nový smartphone od společnosti LG. Společnost LG se připravuje na příchod nových smartphonů ze své řady smartphonů LG W.je koncová linka, se kterou chce společnost konkurovat Xiaomi, Samsung a další výrobci, kteří jsou nyní lídry na trhu střední třídy.

Doposud jsme nevěděli, jaké bude křestní jméno stejného smartphonu, ale díky zveřejněným obrázkům tato čest LG W10.

Funkce LG W10… aktuálně známé funkce

Nemůžeme říci, že je známo mnoho dat o novém terminálu, který pro nás připravila společnost LG. Z nově vydaných záběrů můžeme ušetřit, že design zadního panelu a trojitý hlavní fotoaparát připomínají nové levné telefony od značky Redmi. Snímač otisků prstů je umístěn na zadní straně. To je částečně rozumné, pokud chtějí snížit náklady a získat uživatele za nízké ceny.

Na obrázcích vidíte přítomnost známého konektoru pro sluchátka (něco, co vždy oceníme), konektoru USB typu C a jediného reproduktoru.

Co se týče předního panelu, nemůžeme vám toho moc říct. Vidíme poměrně velký spodní rámeček pro obrazovku a zářez ve tvaru slzy pod přední kamerou.

LG W10 Přijme procesor Helio P70 SoC (single chip system), baterii 4000 mAh, zvukový systém LG BoomBox a běží na Androidu 9 Pie.

Cena LG W10

Ceny LG W10 v současné době nejsou známy, ale pokud záměr společnosti LG konkurovat společnostem Xiaomi a Samsung na trhu střední třídy, sází na terminály s cenou nižší než 250 eur. Uvidíme, jestli se to splní….

Zdroj: Slashleaks