contador de visitas gratis Skip to content

Vysoce kvalitní obrázky zařízení iPhone XR 2019

Apple i nadále sází na zářez u svých nových iPhonů.

Sudhanshu Ambhore stále poskytuje spoustu zpráv. Jen před několika hodinami zveřejnil na své stránce Twitter vysoce kvalitní obrázky svého smartphonu iPhone XR 2019. Z toho, co jsme viděli, to vypadá jako únik z obchodu, který zveřejnil obrázky průhledného krytu terminálu. Manzana.

Tyto obrázky potvrzují dříve odhalené informace o designu nově vyzdobené hlavní místnosti. Jediné, co je v tomto k dispozici, jsou moduly iPhone XR 2019 Existují pouze dvě, zatímco starší verze získají trojitý hlavní pod se stejným čtvercovým blokem.

Zdá se očividné, že Apple se nevzdá „ofiny nebo zářezů nebo výstřižků z obrazovky“. Nový terminál společnosti Apple bude vybaven poměrně velkým vybráním, do kterého bude umístěna přední kamera. Tento typ střihu byl poprvé vyroben na iPhonu X (i když nejde o první společnost, která jej implementovala) před několika lety, a poté se objevil na desítkách modelů od čínských výrobců.

Ale dnes téměř každý popřel tento typ řezu na obrazovce ve prospěch řezu podobného kapce. Jiní výrobci upřednostňovali použití otvorů na obrazovce. Zdá se, že Apple nijak nespěchá se změnou řešení implementovaných na jeho terminálech.

Prozatím jsme jasně určili, že nové telefony Apple budou představeny v září tohoto roku.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů