WC Games pro iOS: Ideální společník do koupelny

WC Games pro iOS: Ideální společník do koupelny

Buďme upřímní, kolik z vás si vezme svůj iPhone nebo iPad do koupelny? Ať už jde o hraní, čtení nebo chatování, většina z nás tyto okamžiky využije k pobavení s našimi chytrými telefony a tablety. Bez tabletu se nemohu uklidnit! ?

Proto dnes navrhujeme novou bezplatnou hru od Danone s názvem WC Games. Nabízí 3 zábavné neformální hry S kým nebudeme chtít opustit koupelnu. Zavěste slovo „Busy“ v koupelně … A pojďme si hrát!

Wc hry

Po spuštění hry Dino’s Adventures nás Danone opět překvapila touto úžasnou aplikací vyvinutou společností iBoo Mobile, kterou si určitě zamilujete.

WC Games: tři zábavné klasické hry v jedné

Jak jsme již zmínili, WC Games nám umožňují hrát tři různé hry: populární Snake, Connect a Blocks. Později vám poskytneme trochu informací o každém z nich, pokud stále nevíte …

Wc hry

připojit

Connect je jednoduchá, ale zábavná hra. Zkombinujte plody příchutí Danone Activia. Bude stačit klouzat prstem od jednoho ovoce k druhému pomocí všech prázdných čtverců. Nemůžete však projít jiným ovocem a projít každou úroveň.

Wc Games Connect

Had

Díky WC Games přehrát klasického hadaBudeme muset ovládat hada, když budeme jíst ovoce, pizzu, párky v rohlíku, jogurty a dokonce i smažená vejce! Pro ty z vás, kteří hru ještě neznají, pokaždé, když hada sníte, bude to trvat déle a bude snazší narazit do zdí desky. Jakmile dokončíte úrovně, had půjde rychleji a na hrací plochu budou přidávány překážky.

Wc Games Snake

Bloky

A konečně, Blocks je typická hra, kterou bychom měli hrát. Odrazte malou kouli a pokuste se rozbít všechny bloky na obrazovce. Namísto baru budeme muset ovládat jogurt Activia a udeřit bloky, vyrobit největší jogurt atd. Můžeme pro vás získat jakýkoli druh výztuže.

Bloky wc her

Tři klasické hry, které nám WC Games nabízejí, jsou super návykové a nejlepší: systém úrovní se zvýšenou obtížností a přidávají se různé překážky. Vývojáři také budou hru aktualizovat pravidelným přidáváním nových úrovní.

Po absolvování každé z úrovní můžeme sdílet naše skóre WC Games a vyzvěte naše přátele Přes Facebook.

Stáhněte si WC Games

Nyní víte, že pokud si obvykle vezmete svůj iPhone nebo iPad k hraní v koupelně, nemůže vám na vašem zařízení chybět hra WC Games. Můžete si jej stáhnout z níže uvedeného odkazu:

Co si myslíte o zábavných hrách, které nám Danone a nové WC Games přinesly? Milujeme je! Vlastně si osobně myslím, že si s nimi dnes budu hrát několikrát …