Super návyková hra uvedená s přáteli

Pokud milujete hlavolamy, určitě se vám budou líbit Seznam přátel. Skvělá aplikace, kterou nabízíme deska, kde musíme dělat matematické operace a vyzývat své oponenty do her pro více hráčů.

Tato zábavná hra v posledních měsících obdržela řadu aktualizací, které zlepšily jeho hratelnost a zážitky pro hráče. Dnes si povíme o všech novinkách týkajících se této strategie, inteligence a mentální agility.

Enumerados s přáteli nyní má online chat

Pokud Enumerados stále neznáte, měli byste vědět, co to je Jedna z nejpopulárnějších her ve Španělsku„S Triviados, Cienciados nebo Aplabrados. Uvedené Stáhlo si jej více než 80 000 uživatelů a distribuovalo více než 1 000 eur Od konce října má ceny se čtyřmi různými turnaji.

uvedené (3)

Pravdou je, že po zakoupení této hry vývojářskou společností 1981 Productions Enumerados nabídky nezastavil nová vylepšení a aktualizace, které zohledňují názory a hodnocení jeho uživatelů.

Proto ve verzi Enumerados 4.1 implementoval online chatovací službu, která umožňovala chatovat s našimi přáteli a oponenty uprostřed hryje nová funkce, která přidává k dalším aktualizacím, jako jsou týdenní turnaje, které jsme zmínili dříve.

uvedené (1)

Pokud ale nechceme během her ztratit pozornost a chceme se soustředit na matematické operace, budeme mít příležitost. deaktivujte tuto možnost.

Další skvělé funkce

Od této chvíle to bude každý týden týdenní turnaje se skvělými cenamibyl také vylepšen výkon osobního překladu. bodovací a hodnotící systémy. Nakonec Enumerados nyní upozornění k upozornění uživatelů o hrách.

uvedené (2)

Ale … Jak funguje Enumerados?

Enumerados, “Číslování”… Co číslování? Je to dovednost, kterou hráči potřebují Vyzvěte, spočítejte a porazte soupeře při plánování strategie čísel prostřednictvím matematických operací.

uvedené (1)

Proces je velmi jednoduchý: Čísla (od 1 do 9) a dlaždice se sčítáním a odčítáním musí být umístěny na tabuli tak, aby výsledek odpovídal zadané operaci.. Hry se střídají. Je zřejmé a podle očekávání vyhrává hráč s největším počtem bodů během hry.

uvedené (4)

Kromě toho, že je to bezplatná hra, má nový online chat, který kousne a vyzve soupeře, a nabízí velmi zábavný zážitek, Enumerados podporuje vědu o matematice a zlepšuje naše mentální aritmetické schopnosti.

Co se nám líbilo nejvíce

  • originalita jeho hry a intuice aplikace.
  • Můžeme Pozvěte naše přátele z Facebooku hraní online her.
  • Bonusové karty přidávají další vzrušení a strategickou složitost.

To nejméně milujeme

  • Bylo by skvělé, kdyby nám Enumerados dal tuto příležitost Pozvěte soupeře prostřednictvím herního centra.

Video

Chtěli byste lépe porozumět tomu, jak Enumerados funguje? Nenechte si ujít video!

Stáhnout hru

Získat zdarma Uvedené pomocí widgetu pro stažení níže:

Už jste tuto vynikající a oblíbenou hru hráli? Sdílejte své nejlepší skóre nebo uživatelské jméno v komentářích!