Tato kreditní karta vám dává peníze na základě sledovatelů, které máte

Karát Zajímavý návrh pro autory: a kreditní karta vypočítá půjčku v závislosti na počet sledujících na sociálních sítíchjako ukazatel schopnosti jeho uživatelů vrátit vypůjčené peníze.

Viděli jsme, že pokud dosáhneme úspěchu, můžete si vydělat peníze na Instagramu a živit se tím, a Karat si klade za cíl přilákat pozornost držitelů černé karty. problémy s tradičními bankamiProtože mnoho podniků nechápe, že práce na sociálních sítích je způsob, jak si vydělat na živobytí.

Karat má myšlenku propojit úvěr svých zákazníků se svými následovníky v sítích jako YouTube, Instagram, Twitch nebo TikTok. Cenné jsou i další statistiky, včetně lajky, názory nebo dohody se značkami.

Kim Kardashian dostane 1 $ za každou fotografii nahranou na Instagram

Pokud například ovlivňovatel potřebuje peníze z banky, aby mohl platit svým zaměstnancům platy, může čelit obtížím, i když má reklamní dohody se značkami, které zaručují jejich budoucí příjem.

Banky často snižují bonitu zákazníků kreditní skóre, která neodpovídají novým povolánímJe to obzvláště relevantní problém ve Spojených státech. Karat se chce zaměřit na tvůrce obsahu vydáním speciální karty.

Karat navrhuje kartu bez provizí nebo úrokůvčetně vrácení peněz, tj. Dostanou zpět od 2% do 5% utracených peněz u určitých nákupů, s vyšším procentem u těch, kteří mají velký počet sledujících.

Prémiový režim navíc poskytuje: Upravte design karty vyrobené z kovua usnadňuje to půjčky pro tvůrce uzavírat obchody se značkami a vyžadovat zálohové platby.

Karate karta je v současné době v „testech“, zájemci musí požádat o přístup na čekací listinu a tato karta je určena pouze profesionálům. alespoň 100 000 sledujícíchI když ne všechny sociální sítě jsou oceňovány stejně.

Díky penězům, které platí za nahrávání videí na YouTube, se k tomu zavazuje stále více lidí, takže karta dává smysl. Samozřejmě, prozatím se zdá, že je velmi zaměřena na USA a jakmile se usadí, bude muset zjistit, zda se dostane do Španělska a na další trhy.

Zatímco jeden Karatová karta spojená s následovníky na sociálních médiích zní divněto dává smysl ve stále více případech, protože není málo tvůrců, kteří mají potíže se získáním likvidity v tradičních bankách, přestože jejich podnikání přináší spoustu peněz.

Jak získat následovníky na Instagramu