contador de visitas gratis Skip to content

The Rock, The Undertaker a Kane na vašem iPadu s WWE Immortals

Pokud jste jedním z těch, kteří rádi sledují úžasná WWE show a brutální zápasníci, nemůžete si nechat ujít příležitost zahrát si tuto skvělou bezplatnou hru pro iOS. vyzkoušejte oblíbeného herce The Rock, The Undertaker, Kane nebo The Autoritymezi ostatními.

Superstars a divy WWE jsou světově proslulé a možná stejně populární jako kterákoli jiná hollywoodská herečka. tak vytváření takových videoher může být úspěšné na mobilních platformách a v obchodech s aplikacemi, jako je App Store.

wwe-nesmrtelní (2)

Brutální a velmi zábavná bojová hra

WWE Immortals nabízí uživatelům iOS úžasný herní režim. Velmi podobné Injustice: Gods Among Us (možná velmi podobné)je název, který jsme včas analyzovali na iPadizate.

wwe-nesmrtelní (1)

Ovládání v této hře vyvinuté Warner Bros je ve skutečnosti stejné jako v Batman Arkham Origins a Injustice: Gods Among Us. Ale, téma a prostředí zcela odlišnéOd té doby odložíme Super Heroes stranou a zaměříme se na úžasnou povahu WWE.

wwe-nesmrtelní (3)

I když jste nikdy neměli možnost vyzkoušet některou z her zmíněných v předchozím odstavci, Tento titul nebude trvat dlouho. WWE Immortals nás vtáhne do brutálního válečného světa 3v3, který použijeme dotyková gesta a dotyky Útočí na nepřátele a brání se zámky.

wwe-nesmrtelní (4)

Jednou z nejzajímavějších věcí, která nás v této bojové hře pro iPhone a iPad upoutá, jsou pohyby a útoky různých postav díky zvláštním schopnostem a úderům každého z nich. Na základě zápasníků váš skutečný život.

wwe-nesmrtelní 5

Jednoduchost bojového systému je možná jedním z prvků nebo funkcí, díky nimž je WWE Immortals titul s velkým úspěchem a možnostmi, protože také nám to umožní využívat všechny druhy strategií dosáhnout vítězství.

WWE Immortals nabízí režim pro více hráčů hráčům iOS, ale Nejde o online bitvy v reálném čase, ale umožní nám to otestovat naše dovednosti a bojovat proti ostatním lidem a jejich zápasnickým týmům. Kromě účasti na těchto turnajích vyhrajte ceny a odměny Díky tomu budeme mít příležitost pokračovat v pohybu a odemykat další postavy nebo power-upy.

wwe-nesmrtelní 6

Po grafické stránce, samozřejmě nemůžeme je srovnávat s jinými platformovými bojovými hrami, jako je PlayStation nebo XboxI když ne všechno bylo dokonalé, vypadaly velmi podrobné a velmi důstojné textury pro bezplatnou aplikaci pro iPhone a iPad: Nabízí nákupy v aplikaci.

WWE Immortals ve videu

Chcete vidět, jak tato skvělá hra vypadá? Vydejte se do hry!

Stáhněte si WWE Immortals pro iPhone, iPad a iPad Mini

Hru si můžete stáhnout zdarma pomocí instalačního odkazu níže:

Obvykle sledujete show WWE v televizi? Našli jste mnoho podobností mezi tímto titulem pro iOS a realitou? Kterou postavu máte nejraději: The Rock, The Undertaker, John Cena nebo Kane? Těšíme se na vaši zpětnou vazbu v komentářích!