These Men in Black: Global Invasion, I playing at the best style…

Globální invaze Men in Black pro Android

Dlouho očekávaná hra z populární filmové ságy Muži v černém, Přichází do mobilního světa s mechanikou velmi podobnou mechanice Pokémon Go.

Muži v černém: Globální invaze Zkopírujte některé funkce viděné ve hrách jako Ghostbusters World, Jurassic World Alive a Harry Potter: Wizards Unite, které nám umožní lovit mimozemšťany pomocí naší mobilní kamery.

Stáhnout Men in Black: Global Invasion

Prozatím k dispozici s předběžnou registrací, tato nová hra s rozšířenou realitou nám umožňuje sbírat mimozemšťany z ulic našeho města. Jinými slovy, Pokémon Go s mimozemšťany a se zcela odlišným rozhraním, respektive předěláním.

Jak jsme již zmínili v předchozím odstavci, ačkoli tato hra zatím není k dispozici ke stažení, cílem je oslavit vydání DVD nejnovějšího filmu Muži v černém, který nebyl úspěšný a vyžadoval nějakou podporu. přilákat pozornost veřejnosti.

S největší pravděpodobností a vidíme, jak bylo spuštění této hry provedeno, Muži v černém: Globální invaze je celosvětově k dispozici ke stažení první září.je datum, kdy bude celosvětově vydáno DVD posledního filmu ze ságy.

Muži v černém: Globální invaze

Jak hrát Men in Black: Global Invasion?

Díky přívěsu známému pro vydání této hry v obchodě Play vidíme, jak se rozšířená realita používá k vidění mimozemšťanů, kde ve skutečnosti žádní nejsou.

Během dobrodružství a tím, jak jsou mimozemšťané zajati a úroveň se zvyšuje, odemkněte nové zbraně, předměty, doplňky a oblečení. Samozřejmě, všechny tyto položky, jakmile budou vybaveny, poskytnou vylepšení, když čelíte mimozemšťanům.

Je třeba poznamenat, že hra je zdarma, ale budou v ní nákupy, které mohou dosáhnout 100 $ za položku. Podobně, na hraní nemusíte utrácet penízeprotože tento titul můžete využít, aniž byste museli používat mikro konverze.