Top 10 cheatů pro Tiny Wings

Flappy Bird odešel, vyzkoušejte nové hry

Upřímně řečeno, pokud mě zasáhla zpráva, že některé iPhony dosáhly na eBay 100 000 $ za instalaci Flappy Bird, skutečnost, že někteří fanoušci hry s ptáky a dýmkami vyhrožovali jejímu tvůrci smrtí, protože ji odstranili, ještě více.

Kupón hra byla návyková, zábavná a velmi konkurenceschopná, ale ve skutečnosti je v App Store stále k dispozici mnoho vysoce kvalitních her. Například hra, kterou vám dnes přinášíme, Tiny Wings, je v App Store již několik let a její grafika, fyzika pohybu a scenérie jsou nekonečně lepší než hra Dong Nguyenen.

Člověk je mimořádný, jak říká Vodnář, ale budou vědět, jak ten rozdíl ochutnat? Pokud jste někdo, kdo si chce tuto hru vyzkoušet nebo jen chce vylepšit své hry, toto je váš článek..

Top 10 triků pro Tiny Wings

Za pouhých 0,89 EUR za iPhone nebo 2,69 EUR za iPad si můžeme užít jednu z nejzákladnějších a nejzákladnějších her na jakémkoli zařízení s iOS. Miliony uživatelů a vývojářů, kteří si tuto aplikaci zakoupili, mají pro Tiny Wings mnoho ocenění. Může se mnoho lidí mýlit? Nemyslím si.

Zkontrolujte svou kariéru

podvádí-drobné-křídla-1

Jak jsem již řekl, Tiny Wings je hra se skvělou fyzikou. Tak, můžeme předvídat nebo předvídat, jaké pohyby bude mít naše postava v závislosti na kopcích, které bereme.

Vylepšete svůj domov

podvádí-malé-křídla-2

Čím výše stoupáme do našeho domova, tím více bodů můžeme získat. O úroveň výš můžete plnit mise, hrát hry pro více hráčů nebo trávit hodiny na iPadu nebo iPhonu.

Leťte do nebe

malé-křídla-triky-triky

Pokaždé, když se dotknete oblohy, získáte 20 bodů. Nejlepší je jít do nebe tolikrát, kolikrát je to možné, ale tak!oko na podzim!

Rychle lépe na zemi

tricks-tiny-wings-4

Ve hrách jsou momenty pro všechno, některé okamžiky projdou vzduchem a jiné okamžiky, kdy je místo vaším nejlepším spojencem. Pokud je na této úrovni nejdůležitější rychlost nebo čas, držte se místa získat lepší skóre.

Zkuste se vyhnout následujícímu

malé křídla-5

To je jednodušší, než jsme si mysleli. Vlastně vám to říkáme pořád, a já ne. Klíčem není jen podívat se na našeho malého ptáka, pokud ne představte si, co je za dalším kopcem a podívejte se na kroky, které je třeba podniknout, jak jsme vám řekli v prvním čísle.

Použijte kopce k obnovení svého zdraví

podvádí-drobné-křídla-6

Některé kopce v Tiny Wings regenerují vaše zdraví, dělají to náhodně a nemají přesný časový vzor, ​​ale mají. Tak Pokud jste zažili obtížnou hru, úplně ukončete aplikaci a přestaňte hrát na několik hodin, abyste se vrátili s nabitými bateriemi.

Trochu otočte obrazovku

Ano lehce otočte obrazovku a pohněte hlavou, vaše vidění bude mnohem lepší. V závislosti na osobě budou někteří muset mírně otočit na jednu stranu a druhou na opačnou. Udělejte maximum a komentujte své dojmy.

Brzděte, až vyjdete z nebe

podvádí-maličká-křídla-8

Když se dostanete na oblohu, získáte body navíc, ale přistání může být problematické. Nejlepší způsob, jak tento sestup ovládat, je dotknout se prstu při jízdě z kopce., ztratíte nějaký čas, ale vaše hra neskončí.

Snažte se být v „požárním režimu“ co nejvíce.

podvádí-drobné-křídla-9

Fire Mode je skvělý způsob, jak dosáhnout ještě většího skóre než v běžné hře. Proto vám to říkáme Snažte se zůstat v extra režimu co nejdéle a tolikrát, kolik je to možné. Tímto způsobem se v Game Center objevíte mezi nejlepšími.

Využijte herní chyby

Jako vždy existují určité nedostatky, které by nám v určitém okamžiku mohly ublížit nebo prospět. Díky svým kolegům z iMore jsem se to naučil Pokud se nám ozve hovor v režimu „Fire Mode“, hra „zablokuje“ a umožní nám počítat čas, i když ve skutečnosti nehrajeme..

Se všemi těmito triky a trochou štěstí a tréninku budete skórovat mnohem lépe než dříve. Víme však, že ne všechno je řečeno a Pokud znáte nějaké triky, které neznáme nebo se o ně nechcete podělit, můžete použít komentáře..

A jaké další hry se pokoušíte hrát, abyste překonali svou závislost na Flappy Bird?