10 tipů nebo triků, které vám pomohou vyřešit řezání lanových obrazovek 2

10 tipů nebo triků, které vám pomohou vyřešit řezání lanových obrazovek 2

Tato aplikace je k dispozici pro iPad, iPad Mini a iPhone

Kdo je na úrovni, která nemůže hrát a nemůže přihrát. Tehdy si začnete myslet, že byste měli existuje nějaký způsob, jak překonat: „Někomu se to samé muselo stát … Zkontroluju internet, zda existují nějaké triky nebo návody, jak to zvládnout.“.

Pokud je to váš případ u Cut the Rope 2, pak už nemusíte hledat na internetu, protože zde je spousta tipů nebo triků, které můžete udělat. použít při vývoji her. Tímto způsobem bude pro vás snazší pomoci Om Nom získat jeho vzácné bonbóny.

Existuje mnoho způsobů, jak hrát a projít úrovněmi, díky čemuž je tato hra zábavnější a velmi populární. Proto Cut the Rope 2, různé způsoby, jak získat bonusové body, odemkněte další úrovně, najděte skryté předměty k dokončení dalších misí a další.

Doufáme, že vám těchto deset čísel usnadní dokončení hry. Hodně štěstí a hry!

1. Může existovat více než jeden způsob krmení Om Nom

Tipy na stříhání lana-1

Získání vzácného bonbónu pro naše malé zelené monstrum k jídlu je vše, co je vyžadováno pro cíl a úroveň hry. Mnoho úrovní jsou velmi jednoduché a stříhání lana je otázkou sekund. Ale jindy to není tak snadné a k vyřešení úrovně musíte zasáhnout mozek.

V některých případech také myšlení a myšlení mohou najít způsoby, jak dokončit časově úspornou úroveň a zvýšit skóre současně.

2. Restartujte beze strachu, bez omezení

tipy-ip-2

Nedělejte si starosti, pokud nemůžete obrazovku opravit poprvé a potřebujete několik šancí. Jak hra postupuje, úrovně jsou stále složitější.

Proto se nic nestane, pokud se zde pokusíte lano proříznout, ale lépe, když to uděláte … pokud uděláte chybu můžete restartovat obrazovku. Ve skutečnosti, pokud nevidíte příliš jasně, doporučujeme prozkoumat obrazovku a zjistit, jaké možnosti máte k vyřešení hádanky.

3. Ujistěte se, že tři hvězdy jsou v horní části žebříčku Game Center

cut-tipy-3

Pokud jste jedním z těch, kteří milují výzvy a dělají to nejlepší na všech úrovních, získejte maximální možné skóre a hvězdy, budete muset přejít obrazovku co nejrychleji as největším počtem bodů.

Ale pokud jste jedním z těch, kteří se nestarají o skóre a chtějí jen porazit úroveň, jedna hvězda bude stačit Přejdete na další obrazovku.

V herním centru uvidíte skóre a uvidíme, jestli patříš mezi ty vyšší nebo mezi ty, kteří by měli hře dát více hodin na zlepšení skóre.

4. Prozkoumejte obrazovku, abyste poznali své přátele, nepřátele a překážky

tip-cut-rope-4

Mezi karamelem a Om Nom často existují věci, které přicházejí mezi a že musíte zachránit, abyste se najedli. Prozkoumejte tedy obrazovku dobře, klepněte na vše, čeho se musíte dotknout, a restartujte tolik, kolik potřebujete k restartu, jak jsme řekli ve druhém tipu.

Všimněte si, že Om Nom se v této druhé epizodě počítá s Nommies. pomocníci k získání vzácného dezertu. Kliknutím na ně zobrazíte, jak mohou pomoci.

5. Získejte další úrovně každé fáze

tip-cut-rope-5

Každá fáze hry má celkem 20 úrovní. Kromě toho můžete: otevřít dalších pět se dvěma možnostmi.

Jeden z nich se skládá z: najít všechny medaile nebo najít chybějící jetel. Získání druhého není tak obtížné a první může pro hru představovat další výzvu.

Druhým způsobem, jak získat tyto další obrazovky, je Za odemčení zaplatíte 1,99 EUR. Můžeme si také koupit další sérii balíčků nebo celou hru se všemi úrovněmi odemčenými. Volba je na tobě.

6. Sdílejte pomocníky při řešení obrazovek

tip-cut-rope-6

Poskytuje se řada pomoci, která nám pomůže snadněji vyřešit obrazovku, kterou jsme uvízli na začátku hry. Pokud je použijeme velmi lehce, dosáhneme úrovně, kterou nemůžeme projít a kterou budeme muset projít. použijte naši kreditní kartu získat další pomoc.

Pokud je tedy používáme moudře a zaznamenáváme, co nám hra dává, mít pomoc, když ji nejvíce potřebujeme.

7. Trpělivost je královnou vědy

Tipy-cut-rope-7

Vezmeme-li v úvahu příslib, pokud budeme mít trpělivost získat všechny hvězdy všech úrovní, můžeme ať je to jako nějaká krabička s překvapením Můžeme přidat například oblečení nebo klobouky, abychom ozdobili naše malé zelené monstrum.

Ačkoli překvapení v těchto speciálních krabicích jsou hry, které nám nepomohou projít pomůže učinit hru zábavnější a zábavnějšízvláště pokud je hrací dům malý.

Nezapomeňte, že máte pomůcky, které vám usnadní 8. úroveň.

Tipy na stříhání lana-8

Kromě Nommies, série Položky, které pomohou Om Nom získat jeho milovaný bonbón. Zjistíte, že v mnoha případech by bez nich nebylo možné obrazovku obejít; mají je používat.

Pokud jste uzamčeni na úroveň, osvěžte svou mysl tím, že se podíváte na to, které prvky jsou pro vás to pravé a jak by se mohly hodit při řešení problému. Ale jak jsme řekli v charitativní radě, používejte je střídmě a moudře; můžete vyčerpat příliš brzy.

9. Hrajte stejnou hru na více zařízeních

tipy-kaštan-9

Pokud hrajete doma s iPadem a venku s iPhone, nebojte se, protože povolením možnosti iCloud Sync stejná hra na více zařízeních. Zapomeňte na hraní jedné nebo dvou různých her.

Tato možnost musí být povolena na každém zařízení, na kterém budete hrát a ve výchozím nastavení zakázáno.

10. Přizpůsobte si svůj Om Nom

tip-cut-rope-10

Jednoho dne se probudíte a myslíte si, že to potřebujete změna vzhledu. Můžete jít do kadeřnictví, vypěstovat si vousy, zvednout je … protože to samé můžete udělat s Om Nom.

Ve skříni najdete paruky, kostýmy, klobouky a další předměty. odblokování nebo nákup v celé hře. Více než jednoduché, než zemřu. Můžete také změnit vzhled cukrovinek podle svého vkusu.

A jaký trik nebo strategii používáte k dokončení úrovní?

Toto vlákno tipů nám bylo přeneseno z iMore, ale chceme vědět, jaké můžete dát, není na tomto seznamu a může pomoci ostatním hráčům. Chtěli bychom také vědět, jak se hra bude dít, jestli jste v zaseknuté úrovni nebo jak oblékáte své malé zelené monstrum. Co nám můžete říct?