Nejlepší tipy a triky, jak získat na Flappy Bird více bodů

Nejlepší tipy a triky, jak získat na Flappy Bird více bodů

Některé triky, jak získat nejvyšší skóre ve hře Flappy Birds

Případ hry Flappy Bird je nepochybně otázkou studia. Je velkou záhadou, jak hra, která je v App Store déle než 9 měsíců, dosáhla během několika dní 50 milionů stažení. Celebrity o tom mluví, jeho retro design, který nám připomíná jiné hry nebo jen tak být na správném místě ve správný čas.

Pravda je taková Po dlouhou dobu by nikdo neměl zaplnit mezeru jednoduché návykové hry s obtížemi. Temple Run 2 přišel na mysl jako poslední, a to už dávno. Možná kvůli tomuto a ústnímu vyjádření lidí jeho vývojář Dong Nguyen potvrzuje, že jeho bezplatná aplikace v současné době generuje více než 50 000 $ denně.

Avšak daleko od ekonomických údajů a dalších údajů Jste nepochybně jedním z mnoha lidí, kteří propadli této návykové hře.. Proto a s ohledem na vás jsme se rozhodli nabídnout vám řadu triků, abyste mohli překonat ty malé skóre, které vás stojí spoustu potu a nervů.

Nejlepší cheat pro Flappy Bird

Flappy-Bird-2

Mnoho z těchto triků se může zdát hloupých, ale přidejte k těmto trikům odhodlání a přidejte trochu štěstí, recept bude úspěšný a své body můžete hrdě zobrazit v herním centru.

Čím větší, tím lepší

Flappy Birds je hra kompatibilní s iPadem a iPhone. Rozdíly mezi těmito dvěma verzemi neexistují, protože jsou přesně stejné. Přesto je hraní na verzi pro iPad o něco pohodlnější, protože máme na obrazovce více místa a je pohodlnější vidět další kanály, kterými musíme projít.

Udržujte obrazovku čistou

pták s křídly

Další klíč k získání dobrých známek v této hře udržujte obrazovku co nejjasnější. Když stiskneme obrazovku, abychom létali s ptákem, ztratíme zrak, což by nás mohlo stát hru. Nejlepší rada je, že pokud jste pravák, použijte pravý horní roh a pokud jste levák, měli byste vyzkoušet polohu, která vám nejlépe vyhovuje, protože přestanete vidět trubky a narazíte do nich.

Aktivujte režim Nerušit

Jakékoli rozptýlení může být pro matku ptáka fatální, takže je nejlepší povolit režim Nerušit a zavřít všechny otevřené aplikace. Čím méně vibrací, vyskakovacích oken nebo oznámení se objeví, tím delší může být vaše hra.

Ovládejte své nervy

Samozřejmě, čím dále půjdete, tím budete nervóznější. Strach ze zničení velmi dobré hry může zvýšit úroveň stresu a způsobit selhání. Nejlepší rada, kterou vám můžeme dát, zachovejte klid, zapomeňte na skóre a zaměřte se na hraní nejlepší možné hry.

Klíčem jsou časy

Poslední rada, kterou vám můžeme dát, je tato: budete ovládat své dotyky na obrazovce. Příliš mnoho dotyků nebo dotyků může být výsledkem velmi dobré hry nebo průměrné hry. Změřte tempo mezi dotyky, zajistěte svou strategii a předpovídejte budoucnost.

Flappy-Bird-2

Jak vidíte, nejde o triky, jak hru podvádět, vaše skóre bude záviset na vašich dovednostech, mysli a strategii. Jak nám však říkají kolegové z iMore, je to dobrý trik vždy letět co nejníže. Tímto způsobem je snazší dotknout se obrazovky a neudít rouru, než letět vysoko, kde může být jednoduchý dotyk fatální.

Zdá se, že tyto triky sloužily několika uživatelům a jejich výsledky se vynásobily třemi. To jsme si však jisti existují také tipy a triky, které mohou pomoci nám všem. Na konci dne většina z nás upadla do závislosti na Flappy Birds a chce za to být nejlepší, že?

Zanechte svůj komentář u vašich cheatů a my všichni budeme mít prospěch!