Top 10 robotických her pro iPad, iPad Air a Mini

Jak jsme již dlouho dělali, připravili jsme pro iPad výběr her s velmi zajímavým tématem, o kterém si myslíme, že se vám bude líbit, a které nabízí spoustu her: roboty. Vítejte výběr nejlepších robotických her pro tablety iPad.

Roboti jsou člověkem vyrobené stroje, které slouží k zábavě, ke zlepšení našeho každodenního života, k tvorbě věcí a dokonce k boji. Ale ve filmech i hrách lidé rádi snívají a hrají si s technologií, aby ukázali, co roboti dokážou v blízké budoucnosti … A hry pro iOS by neměly být méně!

Jako vždy budete mít možnost stáhnout si hru přímo z App Store podle popisu hry a V horní části každé hry můžete vidět videohru nebo upoutávku pro každou z nich. Bavte se!

Výběr nejlepších robotických her pro iPad

Machinarium

Právě včera jsme analyzovali hru Botanicula, opravdové mistrovské dílo vytvořené muži De Amanita Design. Dnes mluvíme o dalším stvoření od stejných vývojářů: jeho bratra Machinarium je další umělecké dílo, kde je hrdinou přátelský robot. Tato hra má naprosto skvělou grafiku a úžasný příběh. Vysoce doporučeno!

Skutečná ocel

Tato hra je založena na oblíbeném filmu Dreamworks s Hughem Jackmanem. Jeden Obří ocelová robotická bojová hra, kde je grafika jednou z největších atrakcí. Na výběr je 25 robotů a různé arény a herní režimy!

Roh

Jdeme od skvělé hry ke skvělé hře. Klenotem her, které nemůžeme ovládat žádnými roboty, je Horn … Ale budeme s nimi bojovat! Velcí roboti, strašidelné příšery … roh má všechno. Pomocí jednoduchých ovládacích prvků se můžete dotknout gest při chůzi, navigaci, stoupání a boji. Navíc je to docela zajímavý příběh, do kterého se můžete ponořit. Jak grafické!

Nemechanické

Další hra, kterou jsme zmínili před několika dny. Ve společnosti Unmechanical budeme ovládat malého robota s vrtulemi létajícími po světě, který byl uvězněn.. Cílem hry je přimět robota k útěku řešením hádanek, hlavolamů, vyhýbáním se překážkám a řešením všech druhů problémů, dokud všechny kousky do sebe nezapadnou. Pokud se chcete dozvědět více o mechanice, nenechte si ujít naši hru! Je to klenot hry, vysoce doporučeno.

Robocop

Konečně hra zdarma! Opravdu to chcete správně? Ale nebojte se, vážení čtenáři, protože Robocop nemůže závidět úžasné hry, které jsme vám dříve představili v tomto článku. Podívejte se na nejlepší agenturu pro vymáhání práva, Zastavte zločince a bojujte s jinými roboty a současně chraňte životy občanů v ulicích Detroitu. Nenechte si ujít oficiální hru nového filmu Robocop.

EPOCH 2

Grafika pustého, chaotického a pouštního světa je úžasná a patří k našim oblíbeným věcem EPOCH 2 pokračuje opravdu zajímavým příběhemNechceme vždy bojovat, střílet a běhat, my hráči také rádi cítíme totožnost nebo se zapojujeme do stručného a krásného příběhu, jako je EPOCH 2.

Transformers: Age of Extinction

Střílejte a vyhýbejte se stovkám Decepticonů ve bezplatné a oficiální filmové hře Transformers: Age of Extinction. Toto je nekonečný běžec, kde můžete upgradovat transformátorské zbraně a další posilovače.. Zpočátku se to může zdát trochu monotónní, ale uděláte radost, když budete dostatečně postupovat a získáte lepší zbraně.

Zombies vs Robot

V této šílené hře se dostanete do kůže (nebo kovu) robota. Projděte si řadu chodeb zabíjejících zombie pomocí svých úžasných zbraní: bomby, rakety, samopaly, napalm … Je myšlenka sama o sobě skutečným šílenstvím, robot versus zombie? … Ale musíme uznat, že je opravdu originální a hra není tak špatná, má určitou podobnost. Mrtvý prostor s grafikou to však fungovalo o něco méně. Je to zábavné a zdarma! Snaž se!

Robot Race

Další hra, která hráči nabízí spoustu obsahu a zábavy zdarma. Závodní auta … Jsou velmi populární. Nyní skvělé robotické závody: Získejte zbraně, abyste stříleli na své protivníky, získejte turba a zrychlujte … Způsob, jakým roboti fungují, je zábavný a veselý, vypadají, že tančí!

Splinter Cell Blacklist Spider Bot

V tomhle ubisoft bezplatná hra Můžete ovládat technologicky nejpokročilejší infiltrační zařízení: Spider-Bot nebo Spider-Bot. Předávejte neproniknutelné bezpečnostní systémy a shromažďujte informace. Docela zábavná hra nabízí velmi jednoduchý a intuitivní ovládací systém. Doporučujeme, je to zdarma!

Jaké jsou vaše oblíbené robotické hry?

Toto není žebříček, nestaráme se více o jednu hru než o druhou, milujeme všechny stejně! Je však pravda, že si myslíme, že se jedná o nejlepší hry z App Store s robotickým tématem. Bohužel nemůžeme zahrnout všechny z nich, tady přicházíte. Jaké jsou vaše oblíbené robotické hry? Chcete, abychom přidali konkrétně jeden?

Sdílejte tento článek na Facebooku a Twitteru a vyjádřete svůj názor v komentářích. Děkuji mnohokrát!