Toto je 10 nejlepších her pro Android inspirovaných filmem

Filmové hry

Přestože jsou některé mobilní hry spuštěny primárně jako marketingové taktiky, jsou inspirovány filmy s nejvyššími tržbami. Tímto způsobem mohou fanoušci poslouchat svou oblíbenou kazetu úplně jiným způsobem.

Ale najít je v Obchodu Play může být obtížné, ale nemusíte se bát, protože v tomto příspěvku vám to řekneme 10 nejlepších filmových her pro Android. Nechť show začíná!

Harry Potter: Wizards Unite, hra okamžiku

Harry Potter: Wizards Unite je hra s rozšířenou realitou založená na populárním příběhu nejslavnějšího čaroděje na světě. Tato hra má geolokační mechaniku ve stylu nejlepších Pokémon Go, ale Zasazen do kouzelného světa ságy JK Rolling, Najdete všechny postavy z filmů.

Můžete hrát online s ostatními hráči, zapojit se do bitev pro více hráčů a budete se dokonce muset rozhodnout, zda chcete být bystrozorem, mágem nebo profesorem. Stažení je tedy zcela zdarma Proč to nezkusíš?

Harry Potter: Wizards Unite

Stáhněte si Star Wars: Galaxy of Heroes a síla bude s vámi

Star Wars: Galaxy of Heroes je válečné RPG, které přináší veškeré vzrušení z jedné z nejpopulárnějších a ikonických legend ve filmové historii. Budete se muset rozhodnout, zda chcete Bojujte ze strany temných nebo světlých a vytvořte svůj tým, abyste dobyli galaxii.

V závislosti na straně, ve které se rozhodnete bojovat, můžete mít nejreprezentativnější postavy z vesmíru Star Wars. Pokud tedy chcete dobýt galaxii, nemůžete přestat hrát tuto hru na svém zařízení Android.

Star Wars ™: Galaxy of Heroes

Zažijte vzrušení z hry Piráti z Karibiku: Příliv války

Pokud jste fanouškem malebných příběhů kapitána Jacka Sparrowa, budete tento titul milovat. Jedná se o strategickou hru MMO, kde musíte vybudovat své vlastní království.

Drancováním nepřátel budete kapitánem flotily pirátských lodí a spravovat její posádku. Staňte se nejlepším pirátským kapitánem a dobijte moře. Je to bezplatná hra, ale její systém nákupu v aplikaci je jedním z nejagresivnějších. Nepochybně titul, který vám na smartphonu nemůže chybět.

Piráti z Karibiku: V přílivu války

Postavte si svůj vlastní zábavní park s Jurským světem

Tento titul je založen na jedné z nejúspěšnějších legend posledních let. Tady budete muset Postavte si zábavní park na ostrově Nublar a získejte své vlastní dinosaury.

Budete potřebovat hodně kreativity, abyste navrhli nejlepší park a aby se vaši dinosauři rychleji rozvíjeli. To vám dá větší šanci porazit své protivníky a převzít kontrolu nad ostrovem. Grafika je vynikající a mechanika je velmi jednoduchá, kromě toho, že jde o hru zdarma, nemáte žádnou výmluvu, abyste to nezkusili.

Hrajte jako Temný rytíř v Batmanu – Telltale Series

Batman: The Telltale Series je adventura, se kterou musíte bojovat. narativní příběh v jakémsi vizuálním románovém formátu. Rozhodnutí, která během toho uděláte, však ovlivní příběh a konec hry.

Grafika má úhledný komiksový styl a herní atmosféra je velmi pozitivní. Titul obsahuje pět epizod, z nichž první je zdarma, ale za další čtyři epizody budete muset zaplatit.

Prožijte dobrodružství pavoučího muže se Spider Manem – neomezeně

Jste fanouškem spidermana? Pak je to pro vás ideální hra. Spider-Man Unlimited je akční běžec, který musíte udělat v New Yorku. Uhýbejte se překážkám a porazte nejhorší nepřátele.

Stejně jako většina her v tomto žánru je jeho mechanika extrémně jednoduchá a má také docela dobrou grafiku a další skvělé zábavné prvky. Nejlepší ze všeho je, že je zdarma ke stažení.

Terminator Genisys: Future War, vzrušení od začátku do konce

Terminator Genisys: Future War je strategická MMO hra, ze které si můžete vybrat. Staňte se součástí Skynetu nebo členem Odporu a určete konečný osud lidstva.

Můžete si vytvořit základnu, abyste vytvořili svou strategii, a zaútočit na své nepřátele přepadením jejich úkrytů a kasáren. Grafika patří k tomu nejlepšímu, co v tomto seznamu najdete, příběh je fascinující a hra není příliš komplikovaná. Už tedy nečekejte a stáhněte si jej z níže uvedeného odkazu.

Terminator Genisys: Future War

TRANSFORMERS: Warriors, další epos, který si nesmíte nechat ujít

Jedná se o fantastické akční RPG, které si užívají všichni fanoušci vesmíru Transformers. Tady můžete Přidejte se k Optimus Prime, Bumblebee, Megatron a dalším hlavním postavám v ságe v bitvě o nadvládu botů.

Jeho grafika je nejlepší a zvuk je téměř dokonalý. Jak hra dále postupuje, přináší do vašeho mobilního zařízení hrdinské vyprávění o více než 30 letech historických momentů Transformers a velkolepé akce.

TRANSFORMÁTORY: Válečníci

LEGO Star Wars: TFA, nemůže chybět

Mistrovské dílo George Lucase opět oživuje mobilní hru, tentokrát ve vesmíru LEGO. Jedná se o strategickou a akční hru, která se mísí. postavy, vozidla a lokace ze všech devíti filmů Lego Star Wars, s bitvami více hráčů v reálném čase.

Můžete také nasadit vojáky na bitevní pole a stavět věže LEGO na obranu a dobývání nepřátelského území. Pokud jste fanouškem LEGO, nemůžete přestat stahovat tuto hru.

Minion Rush: Gru – Despicable Me, pro ty nejmenší v domě

Drobci (a ne příliš malí) domu mají v tomto seznamu také svůj vlastní prostor. A nejušlechtilejší darebák historie Gru a jeho věrní oblíbenci přinášejí zábavu do vašeho smartphonu.

Nekonečný běžec se super jednoduchou mechanikou, ale zábava, kterou musíte udělat Jděte vpřed a vyhýbejte se překážkám, abyste se dostali co nejdále. Po cestě budete muset sbírat banány, které později vyměníte za další dovednosti nebo kostýmy. Můžete si jej také zdarma stáhnout do svého mobilního telefonu.

A pro tebe, Jaká je nejlepší hra pro Android inspirovaná filmem?