Vodafone Smart N10, jednodušší, lepší cena

A pokračujeme v jejich nových prezentacích Vodafone, zejména ty dva (a už jsme se potkali Smart V10), nyní přinášíme nové Vodafone Smart N10. Kromě toho se jedná o cenově dostupné a funkční mobilní zařízení, které lze získat ve všech kamenných obchodech společnosti v hotovosti nebo za poplatek. Uvidíme, jak…

Funkce Vodafone Smart N10

Z těch dvou, které společnost právě uvedla na trh, stojíme před nejvíce diskrétním mobilním zařízením, pokud jde o specifikace. Uvidíme co Funkce Vodafone Smart N10:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka je velmi kompaktní. 5,67palcová úhlopříčka a technologie IPS LCD s rozlišením HD + 1 498 x 720 pixelů. Panel používá podlouhlý a moderní formát 19: 9 spolu s okázalejším a jasně viditelným zářezem v designu. Profil terminálu je 8,85 mm a tentokrát je dodáván v modré barvě (stříbrná V10).

Paměť, procesor a operační systém

V interní konfiguraci je mobilní základní, ale dokáže řešit každodenní činnosti s rozumnou plynulostí. Mobilní zařízení je napájeno procesorem MediaTek. MT6761V Při 2,0 Hz. Základní základy paměti jsou 2 GB RAM a 16 GB interní úložištěAno, lze jej rozšířit až na 256 GB pomocí microSD. Je to nejaktuálnější verze v operačním systému Android 9.0 Pie prostřednictvím rozhraní výrobce.

Buben

Baterie Vodafone Smart N10 tady je Kapacita 2 920 mAhPro úroveň daru terminálu by to mohlo být víc než dost, aby fungoval celý den. Žádné rychlé nabíjení na mobilním telefonu, žádné nové modely Smart V10.

Fotoaparáty

Když pokračujeme v základní a dostatečné řadě vybavení, máme fotosystém, který nevynikne svým luxusem, ale může nabídnout dostatečné řešení při dobrém osvětlení a okolních podmínkách. Tak a 8 MP zadní kamera s jedním senzorem a s vlastním LED bleskem přední kamera obsahuje 5 MP snímač pro selfie.

Spojení

A pokud jde o konektivitu, mobil zahrnuje všechny prvky na celkem dobrých úrovních: úroveň 4G, wifi 802.11 a / c, Bluetooth 4.2, GPS navigace, port micro USB 2.0 a 3,5 mm audio jack. Pro odemknutí máme funkci odemknutí obličejem bez snímače otisků prstů jako ve V10.

Vodafone Smart N10 je dodáván v modré barvě s 8 MP fotoaparátem s jedním senzoremVodafone Smart N10 je dodáván v modré barvě s 8 MP fotoaparátem s jedním senzorem

Cena Vodafone Smart N10.

Jak jsme řekli, mobilní zařízení lze zakoupit v obchodech ve Španělsku. Vodafone, hotovost nebo ceny a ceny se mohou lišit v závislosti na možnostech. Musíme Cena Vodafone Smart N10 96 eur při nákupu v hotovosti. A cenová cena by byla pouze 4 eura měsíčně po dobu 24 měsíců, což je velmi atraktivní …

Výsledky a názory na Vodafone Smart N10

Vodafone Smart N10 Jedná se bezpochyby o základní mobilní zařízení s velmi atraktivní cenou pro mladé uživatele nebo pro ty, kteří hledají zařízení pro řešení každodenních situací.

Oficiální stránka Vodafone ve Španělsku