İPhone 6s

Nintendo se ospravedlňuje vydáním „triviálních“ her pro iOS

Miitomo na iPhone 6s

Na začátku loňského roku Nintendo oznámilo budoucí verze produktů Apple ve formě videoher. Od té doby se objevilo mnoho pověstí o možné Zeldě nebo Super Mario Bros, která už pronikla všemi a Vítá všechny fanoušky zařízení iPhone, iPod Touch a iPad. Japonská společnost se však rozhodla vynést odpadky a nudné hry naplno. Chtěli převzít část méně tvrdé hráčské veřejnosti.

Drtivá většina fanoušků Nintendo a zejména většina jejich nejtologičtějších titulů, zklamaný z verzí Uvedl, že společnost zahájila svůj první průlom ve světě mobilních platforem. Animal Crossing s Miitomo a různobarevnými postavami, virtuálními avatary a dalšími nesmysly, s týdenním příjmem přes 280 000 $ Jsou přijímány lépe v asijských zemích než na západěbyly jejich prvními „klenoty“. Přesto oznámili několik dalších.

Křížení zvířat

Nintendo, konkrétněji generální ředitel společnosti Tatsumi Kimishima, společnost chce jít ještě o krok dále v tomto smyslu. CEo uvedlo, že tyto tituly byly vybrány, aby navázaly na ságu Miitomo, která se v Japonsku skvěle bavila, a chtěly zvýšit počet uživatelů v Evropě a Americe. Jinými slovy, Nintendo chce rozšířit uživatelskou základnu svého obyčejného vesmíru a virtuálních avatarů V příštích několika letech byl iOS prvním krokem.

Série křížení zvířat hraje velké množství lidívčetně dětí a žen. S příchodem mobilních telefonů si myslíme, že máme pro tyto spotřebitele skvělou příležitost pokračovat v aktivnějším hraní. Možná Nintendo Být sexistickou nebo diskriminační společnostíříká, že tituly hrají téměř jen děti a ženy. Nebo možná většinu hráčské základny společnosti tvoří ženy a děti. Není pochyb o tom tyto tituly jsou velmi populárnía přilákal velký počet lidí ve formátu pro stolní počítače i iOS pro mobily a tablety, Ačkoli to většina hráčů nevydrží.