Výrobce přenosných baterií Xiaomi ZMI uvádí na trh výkonnou LED svítilnu

ZMI, jeden z mnoha partnerů Xiaomi Věnováno výrobě přenosných baterií pro známou čínskou společnost. Tato společnost představila nové zařízení. Přenosná svítilna s pouzdrem z hliníkové slitiny. Název dotyčného zařízení Přenosná svítilna ZMI.

Přenosná svítilna ZMIPřenosná svítilna ZMI

Přenosné svítilny ZMI

Tato svítilna obdržela Cree LED s jasem 500 lm zaručujícím až 100 000 hodin provozu. Současně maximální dosah světla, který nabízí, dosahuje až 110 metrů a nabízí 5 různých úrovní jasu uživatelům, kteří se rozhodnou jej koupit.

Ovládání tohoto nového LED svítilna Toho se dosáhne pomocí jediného tlačítka: dlouhým stisknutím zapnete a vypnete svítilnu a krátce změníte úroveň jasu, dvojitý dotyk zesvětlí světlo Také tato LED svítilna má aktivovaný režim SOS stisknutím tohoto tlačítka třikrát.

Zařízení dostalo lithium-iontovou baterii s vysokou hustotou vyrobenou společností LG s kapacitou 700 mAh. Tato plně nabitá baterie umožňuje, aby LED svítilna fungovala až 270 minut. Toto zařízení ZMI navíc podporuje obousměrné rychlé nabíjení až 12 wattů. Tuto LED svítilnu tedy můžeme použít k nabíjení dalších zařízení.

Zařízení je dodáváno s výstupním konektorem USB-A kromě vstupu USB-C pro nabíjení baterie a je v souladu s hodnocením ochrany IPX7.

Nakonec musíme říci, že délka svítilny je 110 mm a váží pouze 90 g.

Přenosná svítilna ZMIPřenosná svítilna ZMI

Cena přenosné svítilny ZMI, «Xiaomi led baterka»

Snad jedním z nejlepších aspektů „Xiaomi led baterky“ je jeho cena. Říkáme to proto, že cena přenosné svítilny ZMI je 18 USD, což je asi 15 EUR na výměnu.

Zdroj: Mydrivers

Zdravím z hloubky bytů.