contador de visitas gratis Skip to content

Základní bezdrátová Bluetooth sluchátka od Xiaomi Mi Sports, která stojí jen 20 eur

Víme to velmi dobře Xiaomi Pohybuje se nejen v segmentu smartphonů, ale je známý pro spouštění zařízení, jako je tento. Xiaomi Mi 9. V katalogu produktů najdeme nejrůznější předměty, od bund přes zubní kartáčky a pračky. Chtěli jsme si promluvit o dnešku Xiaomi Mi Sports Basic BluetoothJe základní bezdrátová náhlavní souprava Bluetooth, která stojí méně než 20 eur.

Xiaomi Mi Sports Basic BluetoothXiaomi Mi Sports Basic Bluetooth

Funkce Xiaomi Mi Sports Basic Bluetooth

Nové zařízení Xiaomi má stupeň krytí IPX4, což znamená, že sluchátka dokonale odolávají potu nebo dešťovým kapkám. Tato sluchátka mají ovládací prvky přehrávání, které vám umožňují přijímat hovory, upravovat hlasitost a přeskočit na další skladby, stejně jako spustit osobního asistenta Asistent Google.

Xiaomi Mi Sports Basic Bluetooth Přicházejí s pěti páry silikonových polštářů do uší, které jim umožňují přizpůsobit se každému uchu. Některé jsou určeny pro poslech hudby v normálním prostředí, jiné jsou určeny pro použití během tréninku.

Sluchátka jsou vybavena 120 mAh baterií, která poskytuje až 9 hodin výdrže baterie a je nabíjena přes microUSB konektor. Xiaomi Mi Sports Basic Budou k dispozici ve dvou barvách: černé a bílé.

Dostupnost a cena Xiaomi Mi Sports Basic Bluetooth

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi Sports Basic Bluetooth se začnou prodávat 20. března za cenu přibližně 20 $, což odpovídá zhruba 17,7 eur.

Osobně se mi sluchátka do uší moc nelíbí, ale jak se říká, je to otázka vkusu a vkusu. To, co nabízejí, a zejména cena, které dosáhnou, je ideální pro ty, kteří si chtějí při cvičení i nadále užívat svou oblíbenou hudbu.

Zdroj: GSM Arena

Zdravím z hloubky bytů.