ZTE Blade A4 (2018) je dodáván s 64 GB ROM a 3200 mAh

ZTE je tento měsíc nový mobilní telefon střední třídy ZTE Blade A4. Jedná se o terminál s dobrými průměrnými funkcemi (viz další modely ZTE). Říkáme vám všechny podrobnosti o tomto novém zařízení …

Vlastnosti ZTE Blade A4

Tyto Vlastnosti ZTE Blade A4:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka ZTE Blade A4 Moderní. Kompaktní Úhlopříčka 5,45 palce toto je moderní Poměr stran 18: 9. Rámečky displeje jsou po stranách tenčí a na sloupcích silnější. Takto poměr obrazovky k tělu 75,27%docela přijatelná hodnota.

Pokud jde o technické specifikace, jedná se o kapacitní vícedotykovou obrazovku. Typ IPS LCD, Spolu Rozlišení HD + 1440 x 720p. Tohle je Hustota pixelů 295PPI… Téměř 300, není to špatné. Jak víme, technologie IPS LCD se stále používá pro svou vynikající kvalitu za lepší cenu. Nejaktuálnější technologie vyžadují pro terminál vyšší prodejní cenu. Proto většina společností nadále sází na tuto vynikající a dostupnou technologii zobrazení pro svou střední třídu.

Dalšími designovými prvky terminálu jsou plastové pouzdro, jen 7,9 mm profil přispívající k modernímu vzhledu, a prezentační barvy černá a modrá.

Paměť, procesor a operační systém

Terminál napájený osmijádrovým procesorem Qualcomm střední třídy Snapdragon 435 (MSM8940) 1,4 GHz a 64bitová v kombinaci s grafickou kartou Adreno 505. Paměť ZTE Blade A44 GB RAM a 64 GB ROM (interní úložiště), vynikající a bohatá paměť, jak ji známe. Stále jej však lze rozšířit pomocí microSD. Terminál v operačním systému, Android OS verze 8.1 OreoSe zprávou, že jej lze aktualizovat na nejnovější verzi systému Android.

Buben

Baterie ZTE Blade A4 Jedná se o typ Li-Po, který nelze odstranit. Tato baterie má pohodlnou kapacitu. 3200 mAhje více než dost pro veškerou denní aktivitu, s přihlédnutím k procesoru používanému tímto zařízením.

Fotoaparáty

Hlavní fotoaparát ZTE Blade A4 vybaven 13 MP CMOS snímača má funkci dvojitého LED blesku. Mezi funkce tohoto fotoaparátu patří automatické ostření, časovač a sériové snímání. Také dotykové ostření, geo-tagging, HDR, panoramatický režim a fázová detekce. Citace přední kameramy máme 5 MP snímačdost na dobré selfie.

Spojení

Terminál je z hlediska konektivity kompletní, ne-li nejnovější. Máme perfektní typ přenosu dat 4G VoLTE Cat 4, Bluetooth 4.1, 802.11 b / g / n jednopásmové Wifi, přístupový bod Wifi, WiFi Direct a GPS navigace, AGPS, GLONASS. Nechybí obvyklá připojení, jako jsou sloty pro dvě SIM Nano SIM, port microUSB 2.0 s OTG a 3,5 mm audio jack. Pro bezpečnost máme FM rádio a snímač otisků prstů. K dispozici jsou také snímače (měření sklonu a pohybu), například akcelerometry; senzor přiblížení (detekuje telefon blízko obličeje, aby během hovoru vypnul obrazovku) a gyroskop.

ZTE Blade A4.  VlastnostiZTE Blade A4. Vlastnosti

Cena ZTE Blade A4

JE Cena ZTE Blade A4 Kolem 235 eur.

Výsledky a názory na ZTE Blade A4

ZTE Blade A4 Jedná se o terminál střední třídy s dostatkem funkcí pro pohodlné každodenní používání a plynulý multitasking. ZTE ve specifikacích nedosahuje, ale nepřekračuje hranice. Tímto způsobem nám poskytuje průměrné zařízení, které nás nedostane do problémů za velmi přijatelnou cenu.

Globální oficiální stránky ZTE.