10 zábavných her pro iOS na Velikonoce

Včera jsme navrhli 5 ideálních aplikací na Velikonoce, dnes se zaměříme Hry, které si můžete užít na našem iPhonu a iPadu dnes. Široká škála zábavných titulů, které nám umožní mít velmi příjemné a zábavné okamžiky. Pro vás hráče!

10 her pro iPhone a iPad, abyste se o Velikonocích skvěle bavili

hra o trůny

Úžasná zábava oblíbené série HBO nebo knih o trůny. Umožní nám mít jedinečná dobrodružství od každého našeho rozhodnutí bude mít přímý dopad na události a osud každé postavy.

Godus

Tuto Velikonoce si na svém iPhonu a iPadu nemůžete nechat ujít hru Godus. Jeden simulační hlava kde můžeme dělat všechno možné: stavět domy, sklízet pšenici, formovat hory a řeky, ničit města a mnoho dalšího. Pokud se vám tato hra pro iOS líbí, nenechte si ujít naše tipy a triky pro Goduse.

ios-games-easter-1

Křížová cesta

Zábavná hra s pixelovou grafikou, ve které ovládáme všechny druhy zvířat a postav a snažíme se jít co nejdále vyhýbání se autům a jiným vozidlům na dálnici. Velmi návykové!

Duetová hra

Snad jedna z nejnáročnějších dovednostních her dneška (s vítězným Mr. Jumpem), kterou budeme muset udělat ve hře Duet roztočte dvě malé koule také uhýbat různým překážkám v každé úrovni. Je minimalistický, návykový a je velmi, velmi obtížné ho porazit.

Badland

Je pravda, že Badland je v App Storu nějakou dobu, ale na to nezapomeneme. Pokud jste to ještě nezkoušeli, udělejte to. Nebudeš toho litovat!

Taichi panda

Taichi Panda je nová hra pro iOS, která nahrazuje jednu z našich tří existujících postav a zve nás k boji s tvory ve scénářích. vynikající grafika. Jedná se o velmi intenzivní RPG s režimem pro více hráčů!

Dungeon Hunter 5

Když už mluvíme o RPG, přichází král, Dungeon Hunter 5 je skvělá hra Gameloft, působivá grafika a vynikající manévrovatelnost. Mělo by.

Zpupnost

Vainglory je ideální hra pro toto Velikonoce, což nám umožňuje užít si boje 3 proti 3 hráčům v online režimu pro více hráčů. Vysoce doporučeno!

Final Fantasy: Record Keeper

Pro více „retro“ hráče doporučujeme skvělou novou aplikaci Final Fantasy: Record Keeper. Hra sbírá všechny epizody ságy velmi originálním způsobem.

ios-games-easter-2

Pan skok

V Mr Jump budeme muset ovládat pixelovanou postavu při skákání a vyhýbání se překážkám. Je to velmi návykové! Pokud narazíte na některou z jejích náročných úrovní, doporučujeme vám navštívit našeho průvodce tipy, tipy a řešení pro Mr. Jump.

Vaše oblíbené hry pro iOS

U těchto her není pochyb iPhone a iPad Jsou úžasné a nabízejí hodiny zábavy, ale v App Storu je toho mnohem víc. Vaše iOS hra Oblíbený? Mezitím, co plánuješ hrát velikonoční?

Table of Contents