5 her pro iOS s minimalistickou a nádhernou grafikou

5 her pro iOS s minimalistickou a nádhernou grafikou

Do App Store čas od času přijde dobrá hra, zajímavý příběh nebo mistrovské dílo, které poskytuje kreativní téma i zasněnou grafiku.

To je případ her, které níže doporučíme, tituly s minimalistickou a opravdu skvělou grafikou Zkontrolováno před a po v App Store.

Lotus v koi čistoty Cesta čistoty

Co máme na mysli pod minimalistickou grafikou? Textur není přetížen tisíci podrobností A přesto jsou nádherné. Také v těchto grafikách, které se řídí stylem iOS 8, některé jemné odstíny poskytuje klidnější a pohodlnější herní zážitek.

Bez dalších okolků začneme s kompilací. Doufáme, že se vám bude líbit, a nezapomeňte, že se můžete připojit k sekci komentářů a navrhnout další hry.

Kompilace her s nejúžasnější minimalistickou grafikou

Monument Valley

Monument Valley byla hra, která v roce 2014 získala cenu Apple Design Award. Styl jeho grafiky je prostě úžasný. V Monument Valley budeme muset ovládnout princeznu a cestovat různými scénáři. řešení hádanek, které zpochybňují logiku Hra s vizuální perspektivou a optickými iluzemi.

Prozkoumejte naši recenzi Monument Valley

Alto’s Adventure

Naše další hra na seznamu, jak by to jinak mohlo být, je Alto’s Adventure. Nekonečný typ hry, kterou budeme muset hrát Při jízdě na snowboardu se vyhněte jakékoli překážce díky mimořádně krásným krajinám. Poslední!

Navštivte náš příspěvek Alto’s Adventure tips

Godus

Godus nás všechny překvapil nejen díky své vynikající a inovativní nabídce hry, ale také díky své velmi veselé a barevné karikatuře ve stylu „tvarovatelné grafiky“. Je to titul, kde si můžeme hrát na Boha a vytvářet vlastní civilizaci. Je to zdarma a velmi doporučujeme!

Objevte 10 tipů a triků od Godusu

Koi – Cesta čistoty

Koi – Journey Of Purity se stalo jedním z nejnovějších vydání v App Store. Mluvíme o super dobře vyvinuté hře. Má dokonale navrženou grafiku. Cílem hry je vést ryby ke květům leknínů.

Nenechte si ujít recenzi Koi – Journey Of Purity na iPadizate

Dobrodružství společnosti Poco Eco

Nakonec vám doporučujeme vyzkoušet hru Adventures Of Poco Eco. Toto je možná jedna z nejméně populárních her v této kolekci. její úžasná grafika, melodie a herní kombinace přesvědčil nás, abychom to zahrnuli. Skvělý titul!

Není pochyb o tom, že tyto aplikace mají vynikající grafiku. I když je pravda, že můžeme zahrnout podobné hry jako Tales From The Deep Space nebo zábavné LostWinds 2, které mají působivou grafiku a nacházejí se v této kompilaci. Jakou minimalistickou hru byste do tohoto výběru přidali? Připojte se k komentářům!