Jak zakázat zvuky dotykové klávesnice ve Windows 8

Windows 8 Ve své verzi pro počítače s dotykovou obrazovkou má pečlivě navrženou klávesnici, která uživatelům zaručuje pohodlí a přesnost, kterou při používání těchto zařízení hledají.

Dotyková klávesnice Windows 8 má dva režimy: jeden v plné velikosti s velkými tlačítky a druhý s malými klávesami „palcovou klávesnicí“, které lze použít s palcem. Zahrnuje také velmi užitečné funkce, jako jsou návrhy slov při psaní, mezery automaticky přidávané za slova, velká písmena na prvním písmenu každé věty, tečky na konci slov, když dvakrát stisknete mezerník.

Charakteristický zvuk generovaný každým stisknutím klávesy je ve výchozím nastavení také zahrnut do dotykové klávesnice zařízení. Windows 8A i když je někdy hezké to mít, psaní víceslovných dokumentů může být rušivé a někdy to může rušit jiné zvuky, které chceme slyšet, například hudební přehrávač nebo sledování videa.

Namísto deaktivace všech zvuků systému můžeme deaktivovat pouze zvuky dotykové klávesnice pomocí následujících kroků:

Fáze 1

My ano Políček Z pravého okraje obrazovky otevřete magickou lištu.

Krok 2

Klikněte na tuto možnost Nastavení nebo Nastavení podle toho, zda je náš systém ve španělštině nebo angličtině. Další, “Změňte nastavení počítače“Nebo Změňte nastavení počítače pro přístup k možnostem konfigurace systému.

Fáze 3

Klikněte na tuto možnost Všeobecné v levém panelu a vyhledejte možnost zapnutí / vypnutí zvuků klávesnice, «Přehrávejte zvuky kláves během psaní“Nebo Přehrávejte zvuky během psaní, na pravé straně obrazovky, «Klávesnice“Nebo”Klávesnice»Pro uživatele dotykové obrazovky.

4. krok

Posunutím posuvníku do polohy «v zobrazené možnosti povolíte nebo zakážete zvuk.otevřeno“Nebo”Zavřeno„Respektive.

Podle těchto kroků nebudeme při přepisování pomocí dotykové klávesnice slyšet zvuky, pokud ji znovu neaktivujeme stejným postupem, který je popsán výše.

I když je to poslední verze Windows 8Uživatelé tabletů, notebooků, netbooků a stolních počítačů si mohou stáhnout nejnovější verzi OS nazvanou Windows 8 Release Preview Využijte výhod a funkcí nabízených tímto operačním systémem, které jsme zmínili dříve v PlanetaRed.

Windows 8 Release Preview Lze jej stáhnout ze stránky Microsoft.