Mini události v Clash Royale: nejnovější ze Supercell

Mini události v Clash Royale

Supercell má absolutně jasno v něčem, co všichni sdílíme, a to je to, že Clash Royale, jeho nejoblíbenější hra vůbec, stále hodně cestuje v horní části seznamu. Je však také jasné, že aby to udrželi, musí i nadále inovovat a přidávat malé doplňky, aby se příliš nezměnili. A proto si v Clash Royale můžeme v poslední době a téměř překvapivě užít mini události.


Jaká je nejlepší legendární karta Clash Royale?


V těchto nových mini událostech nebo výzvách je myšlenka velmi jednoduchá, Supercell si vybere kartu a podporuje její použití nabídkou odměn v této výzvě a dokonce i se speciálními nabídkami v obchodě.. Mnozí z vás jistě hráli výzvu Valkyrie, prince nebo mušketýra.

Mini události v Clash Royale jsou způsob, jak postupovat rychleji

Mini události v Clash Royale

Jak vidíte, je-li výzva jednou z karet, které obvykle používáte, máte štěstí. A nejen proto, že když vyhráváte hry, dostanete se o úroveň výš, ale Supercell nabízí velmi atraktivní trik, jak rychleji postupovat výměnou za drahokamy. Například, V případě mušketýrů můžeme získat 12 za 50 drahokamů. Také, pokud nebudete kupovat drahokamy, můžete získat 100 mušketýrů za 380 drahokamů.Vzhledem k tomu, že mluvíme o zvláštním písmenu, o některých velmi důležitých číslech.

Mini události v Clash Royale se však liší od běžných nejen odměnami, ale také mechanikou a provozem. V tomto případě můžeme najít normální nebo volební obtíže, které se alespoň dosud staly. Nejde o 12 vítězství, ale maxima, kterého je třeba dosáhnout, jsou 3., s následujícími odměnami za karty:

  • V případě přijetí jedno vítězstvía obtížnost být ze soukromého dopisu, Koupili bychom 3. Pokud je to epické, dostali bychom 1.
  • Pokud můžeme dvě vítězstvíkoupili bychom dalších 5 speciálních karet nebo další sága.
  • Y Pokud se nám podaří vyzvat násPokud získáme tři vítězství, dalších 8 speciálních karet nebo jiný epos.

Zajímavá výzva, ale ne vždy zdarma

A tady přichází jediná věc, ale lze říci, a to, že ne všechny mini akce v Clash Royale se mohou zúčastnit zdarma, ale většina z nich stojí 10 drahokamů. Je to docela symbolická částka, ale stejně musí být utracena, což znamená, že ve většině případů to nevynahradí, pokud dotyčnou kartu v našich balíčcích nepoužijeme.


Víte, kolik dat Clash Royale spotřebuje?