Vidíte Oppo Reno 2 5G s 20x zoomem

Čínský výrobce minulý týden Oppo představila tři nové smartphony. Oppo Reno 2, on je Reno 2Z Y Reno 2F. Ale dnes nebudeme mluvit o žádném z nich. Čínský regulátor, nový smartphone, byl zařazen do databáze TENAA. Oppo Reno 2 5G s číslem modelu PCKM70. Je zřejmé, že jde o verzi Reno 2 s 5G připojením.

Kromě podpory mobilních sítí páté generace má tento nový smartphone od čínské společnosti Oppo také významné fotografické schopnosti, protože nabízí uživatelům 20násobné přiblížení, jehož podrobnosti zatím nejsou k dispozici. Je zřejmé, že v této fázi vývoje technologie nemůže být 20násobné přiblížení na telefonu optické.

5G verze Oppo Reno 2 Má 6,6palcovou obrazovku, zmíněný 20x optický zoom a 3930 mAh baterii. Když porovnáváme Oppo Reno 10x a Oppo Reno 2kapacita baterie je mírně snížena. Tloušťka těla se však zvyšuje přibližně o 0,2 mm.

Oppo Reno 2 5G

To je nové Oppo Reno 2 5G Vypadá to, že se snaží vyniknout v sekci fotografování. Mezi jeho zbraněmi patří čtyři moduly nebo senzory pro hlavní kameru se systémem optické stabilizace obrazu. Stále nemáme žádné informace o použitém procesoru nebo jednočipovém systému, ale s největší pravděpodobností bude Oppo Reno 2 dodáván s 5G SoC. Qualcomm Snapdragon 855 Plus.

Podle pověstí může tento nový telefon mít také displej s obnovovací frekvencí 90 Hz a podporovat technologii rychlého nabíjení Super WOOC při 50 wattech.

Jak vidíte, jedná se o slibné funkce … Doufáme, že o tomto novém terminálu budeme moci brzy mluvit a poskytneme vám o něm další podrobnosti. S IFA 2019 si představujeme, že novinky budou v příštích několika dnech.

Zdroj: Gizchina

Zdravím z hloubky bytů.